Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megfenyegetett?

Figyelt kérdés
Nagyon féltékeny, mindennap elmondja hogy ekkora , meg akkora baj lesz ha meg merem csalni. Ma pl azt mondta, hogy a bájos arcomat kár lenne ha horzsolások érnék más fiuk miatt. Ezt vehetem fenyegetésnek?

2019. ápr. 11. 22:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%
@44%: tök mindegy, hogy felrelepett-e, fenyegeti nincs joga.
2019. ápr. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Jézusom.. Menekülj ettől a baráttól! Egyébként lehet, hogy azért vádol, fenyeget, meg ijesztget, mert ő már megtette veled a megcsalást, és azért féltékenykedik, mert eszébe jutott, hogy 'ezt esetleg te is megteheted vele'. Én menekülnék tőle amilyen gyorsan csak lehet. Ilyen barát mellett meg már minek ellenség; mert ez durva. Én ilyen emberrel nem tudnék együttélni. Valszeg megcsalt, de mégha nem is, kinek képzeli magát, hogy fenyegetőzik meg vádaskodik, meg ijesztget téged. Nagyon gyorsan kihajítanám az életemből az ilyet. Aki ne tisztel engem szemernyire se, annak nincs helye az életemben; nem méghogy ő lenne az ún. "párom".
2019. ápr. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
*A párkapcsolatokat a szeretet, szerelem szokta összetartani. Ha már az egyik félnél nincs meg , akkor már megette a fene az egészet. Ha nem tisztel, nem szeret, akár még bántani is képes lenne; fenyeget.
2019. ápr. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez simán fenyegetés. :) Szerintem lépj ki a kapcsolatból amíg tudsz.
2019. ápr. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

A 10esnek sok mindenben igaza lehet.

Nem kell romákra gondolni egy teljesen magyar faluban is hasonló szokás volt..szerencsére csak hallottam róla. Ha a lányt hűtlenségen kapják akkor elcsúfítják a pasit pedig nagyon megverik.

Ezek a tipikus természetesen izmos paraszt gyerekek laktak ott. Bár a történet 10-15 éves. Ott nem fenyegettek senkit,tudta mindenki a népszokást.

2019. ápr. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!