Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el a páromnak?

Figyelt kérdés
Új partnerem lett miután szakítottunk az exemmel, neki ehhez nem volt köze. Viszont az exem úgy érzem, hogy továbbra is próbálkozik, amit én nem veszek fel, igazából már a kapcsolat vége előtt sem akartam tőle semmit, nem hogy most, de tartok tőle, hogy egy nap akár kellemetlen helyzetbe is kerülhetek emiatt, mivel vannak ismerőseim is akikkel jóba van. Viszont talán ha elmondanám a páromnak, akkor nem értene félre egy ilyen helyzetet. De az sem biztos, hogy eleve ezt az egészet jól fogadná, úgyhogy teljesen tanácstalan vagyok. Szerintetek mit kellene tennem?

2019. ápr. 12. 05:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat az őszinteségen kellene, hogy alapuljon, szóval kérdés, hogy elmond e neki? Ha normális az új párod, akkor úgy is tudni fogja, hogy ő érdekel téged és nem az exed. Kétlem, hogy bármi olyant tudna tenni, vagy mondani, amivel kellemetlen helyzet tudna hozni a másik előtt.
2019. ápr. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Meg tud találni, ettől tartok, akkor majd be kellene mutatnom az új páromnak? :/
2019. ápr. 12. 06:02
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Nő vagy?

Ez annyira jellemző, ha igen...

2019. ápr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mivel is próbálkozik?

"Képzeld szívem (vagy akárhogy is becézed) ez a bolond (vagy idi**ta) állandóan zaklat és próbálkozik. Már kezdem unni hogy állítsam le hogy nem akarok már tőle semmit és nem szeretem?"

Bár egyébként nem értem miért nem tiltod le mindenhol még a számát is ha meg össze futsz vele akkor köszönsz vagy még azt se és ne szólj hozzá. Vagy éppen állj már a sarkadra és mondd meg neki hogy szereted a párod és szakadjon le rólad. Fogja fel hogy neked már nem kell és kész. Egyébként meg mutatná be a fene a pasimnak az exem. Biztos nem állnék le jó pofizni vele és még mutassam is be őket egymásnak? Köszi de nem.

2019. ápr. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos tudja, hogy hol lakok, és mivel nem egyedül élek, be fogják engedni. Aztán mi meg "hazajövünk" a barátommal, na ebben az esetben nem tudom, hogy mit mondanék, nem érezném magam valami kellemesen, és szerintem más sem.
2019. ápr. 12. 09:52
 6/8 A kérdező kommentje:
Elköltözni meg nem tudok csak emiatt.
2019. ápr. 12. 09:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Először is már régen el kellett volna mondanod. Ha otthon szólsz, hogy ne engedjék be, mert nem vagy otthon, akkor nem engedik be, gondolom.
2019. ápr. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, lehet, hogy már régebben el kellett volna, de mindenképp megteszem most már. Be fogják engedni, mert másokkal jóba van, és én nem kényszeríthetek mást arra, hogy utáljon valakit.
2019. ápr. 13. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!