Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem tűnik félelmetesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnik félelmetesnek, amikor egy gyenge,160 cm-es,50 kg-os nő lelkileg tönkre tud tenni egy kigyúrt, fizikailag erős pasit?

Figyelt kérdés

Hihetetlen, mennyire értenek egyes nők ahhoz, hogy egy erősnek làtszó pasit kicsinàljanak. Ez olyan, mintha valami babonasàg lenne, hiszen egy gyenge antiloptól nem vàrnà senki, hogy le tud teríteni egy medvét. Nem csodàlom, hogy a középkorban boszorkànyperek voltak!


Persze az is ronda dolog, amikor ugyanez a pasi pofon vàgja ugyanazt a nőt, de az inkàbb megbotrànkoztató, mint félelmetes.


Amikor azonban egy szerényebbnek làtszó valaki kicsinàl egy nàla erősebbet... az meg tudja remegtetni az ember szívét. A gonoszsàgot ugyanis màs forràsból vàrnànk!


2019. ápr. 12. 14:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Mesélj, hogy "tette tönkre", és miért is hagyta magát?
2019. ápr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
4%

Öregem, a szép lelkeddel inkább Radnótit meg József Attilát olvass.


Ha majd vénülsz, rájössz, forma-forma, minden nő ugyanolyan. Belül is, bármit is kiabálnak a feministák.


pár alapgondolat, hogy edződj:


1. Virágot csak temetésre viszünk.


2. Nincs étterem, ha éhes, főzzön!


3. Ha utazni akar, szálljon fel a buszra!


Dehogy félelmetes, az ilyeneket ott kel hagyni. Mosolyogva:-)


F, 35

2019. ápr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
36%
Nőként egyetértek veled és szerintem is furcsa. Párszor volt olyan, hogy egy másik, taktikus csajt választottak srácok annak ellenére, hogy szerelmes, őszinte típusú nő vagyok. Olyan is volt, hogy az ilyen srácoknál a szüleik szóltak bele a kapcsolatunkba.32N.
2019. ápr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
75%

A legtöbb pasi csak azért gyúrja ki magát, mert ez a divat, és férfinak akarnak látszani, de belül meg egyesek gyávák, félénkek és a külsejükkel akarják palástolni a belső gyengeségüket.

Sokaknak elég pár erősebb szó, és máris úgy sírnak, mint egy kisfiú. Nem kell itt nagy dologra gondolni, csupán egy nézeteltéréskor a csaj felvilágosítja a kigyúrt elszállt egóval rendelkező srácot, hogy egyáltalán nincs igaza és butaságokat beszél.


Sok pasi még az egyszerű náthát is hattyú halálaként éli meg.


Az azonban biztos, hogy egyes nők sokkal jobban értenek a lelki terrorizáláshoz, mert a nők inkább lelkiekben, érzelmileg fejlettek, a férfiak meg testileg. Mindenki úgy boldogul, ahogy tud.

2019. ápr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
Nekem Speedy Gonzales jut az ilyenről az eszembe.
2019. ápr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
A fizikai erőnek semmi köze a lelki erőhöz, te nagyokos.
2019. ápr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%

Húúú...mennyi okos - énnemolyanvagyok, de azért...- nő!


Az első voltam, lehet pontozni.

2019. ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
97%

"egy erősnek làtszó pasit kicsinàljanak."


A konditeremben csak a bicepsz nő. Az érzelmi és lelki stabilitás nem.

2019. ápr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
39%
Ezek a mini nők, 150-160 cm nők a legrosszabbak. Olyanok, mint a bolha minik de borzalmasak.
2019. ápr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne keverd össze a testet és a pszichét.
2019. ápr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!