Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig mukodhet igy egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Parommal 4 vagyunk egyutt. 3 eve elunk egyutt.

Mint mindenhol nalunk is voltak es vannak kisebb-nagyobb veszekedesek de ettol fuggetlenul jo a kapcsolatunk.

Mindent meg tudunk beszelni, jo a szexualis eletunk es nem csak elettarskent tekintunk egymasra, hanem legjobb baratkent is.

Viszont van egy eleg lenyeges dolog amiben nem ertunk egyet. A jovokep.

Jelenleg a szuleim lakasaban lakunk. Kulon elunk toluk, nem nekem/nekunk vettek csak mikor suli utan elkoltoztem toluk itt allt uresen igy mindenkinek kapora jott. Nekem nem kell alberletet fizetnem es van aki foglalkozzon a lakassal.

A szuleim jo emberek de szeretnek mindenbe beleszolni, kerdes nelkul beallitani es leellnorizni a dolgokat.

Ez mindkettonket zavar de nincs pofank(jogunk) szolni mert csakcsak az o lakasuk.

A lenyeg az, hogy tobbszor kertem a paromat, hogy koltozzunk el alberletbe o nem akart mert, hogy milyen jo, hogy csak rezsit kell fizetni(es mondom, ot is zavarja ha csak ugy beallitanak), ami persze igaz viszont en mar szeretnek elszakadni toluk ilyen teren is. Mondtam, hogy jo akkor vegyunk egy hazat, van felretett penzunk es tudunk felvenni hitelt.

Aa minek az?! Itt van ez a lakas ahol eletunk vegeig elhetunk miert akarok en hitelt, de azert nekem morog ha a szuleim idejonnek. Neki nem kell sajat haz/lakas, abbol a penzbol inkabb vesz autot.

En szeretnem epiteni a jovonket de szerinte ez csak penzkidobas. O el van igy es nem akar 1-rol a 2-re jutni.

Nem tudom, hogy mi lesz mert ettol fuggetlenul tenyleg jo a kapcsolatunk(es nem hasznal ki, mert mindent kozosen fizetunk, sot o tobbet is) de nem tudom, hogy ilyen kulonbozo tervekkel meddig mukodhet a kapcsolatunk.

Bocsi az ekezetek miatt.


2019. ápr. 12. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Terveztek összeházasodni? Vagy gyereket? Ha igen elég nagy a lakás a gyerekhez?

Egyébként abba igaza van, hogy minek albérletet fizetni ha van/lehetne saját otthonotok is. Az nem opció hogy a szüleidtől megvenni a lakást? Akár hosszútávra, ha amúgy ahol most laktok minden igényt kielégít.

Meg nem lehet a szülőkkel beszélni, hogy mégse állítsanak így be hívatlanul? Nálunk is van olyan a családban hogy egy lakás x emberé, de y rokon a haszonélvező és lakik ott és az igazi tulaj mégse állít csak így be.

Elvégre ha van egy lakásod amit valakinek bérbe adsz, hiába a tied mégis csak mások laknak ott, nem állítasz csak úgy be. Szüleid nem értenék meg hogy nem kéne ezt csinálni?

2019. ápr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyfolytában azt hangoztatod és győzködsz mindenki arról, hogy milyen hiper szuper fantasztikusan jó a kapcsolatotok.


Ha ez így van akkor te szépen nyugodtan türelmes leszel míg a párod nem dönt úgy, hogy ti elköltözzetek a szülőktől.

És visszaveszel abból az állapotból, hogy te házat vagy lakást akarsz lényeg, hogy elköltözni, ezt abbahagyod csak néha hozod fel.

ÉS majd egyszer lesz valahogy.


Ha valóban minden csúcsszuper akkor így fogtok maradni egy ideig ahogy most vagytok....de ha mégsem....az hamar kiderül.

2019. ápr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Addig fog működni, amíg meg nem unod, hogy semerre nem lehet vele haladni.

És egyébként ne mondd, hogy minden problémát meg tudtok oldani, mert ebből tök egyértelmű, hogy nem így van.

2019. ápr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi alapján jó a kapcsolatotok, ha a legelemibb alap dolgokban se tudtok közösen dönteni?
2019. ápr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát az eseted szinte teljesen olyan mint a miénk 30f
2019. ápr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!