Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

Párommal csak hétvégente tudunk találkozni, néha csütörtökön is, viszont péntek esténként haverjaival megy sörözni vagy kajálni. Nekem ez kicsit kevés. Szombat az egyetlen teljes napunk együtt,csütörtökön (jó esetben egy együttalvás) péntek semmi, szombat nappal és vasárnap délutánig vagyok vele, mert násik városba járok egyetemre és kollégista vagyok.

Mondtam már neki, azt mondta, ő nem mondd le miattam más dolgokról.

Mégcsak 3 hónapja vagYunk együtt.

23L


2019. ápr. 12. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Megértem, hogy neked ez nem jó így, de szerintem ebben a párodnak van igaza. Az nem egy jó kapcsolat ahol hanyagolni kell a barátokat vagy egyéb dolgokat amiket szeretsz. Persze simán vihetne téged is a haverokkal néha, de az alap helyzet az ilyen marad. Ha hét közben másik városban vagy nem tudsz mit csinálni. Értem, hogy kevés, de hatalmas hisztérika vagy ha azt a kevés barátokkal töltött idejét is el akarod venni. Majd ha végzel a sulival vagy összeköltöztök tudtok majd többet találkozni. De addig ne akard már azt kis barátokkal töltött időt elvenni tőle. Egy normális kapcsolatban ez alap dolog.
2019. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Sztem nem keves ido amit veled tolt. Valahogy igy szervezi egy ferfi.
2019. ápr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ez egy három hónapos kapcsolatban abszolút korrekt. Ne akard őt kisajátítani!
2019. ápr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem ez nem egy “pasis” dolog, én lányként sem mondanék le a barátaimról, bármennyire is szeretem a páromat. Nem azt mondom, hogy ne lehetne időnként megbeszélni, hogy több időt fordítsunk a másikra, de úgy gondolom, hogy igaza van abban, hogy egy jó kapcsolatban a barátokra is jut idő. Gondolom a párod is tanul és/vagy dolgozik, szóval neki is a hétvégéje szabad és így tudja besűríteni a programokat. Teljesen érthető a részéről, hogy a barátaival is szeretne találkozni és veled is. Ettől függetlenül veled sincsen baj, mert úgy érzel ahogyan és ez teljesen természetes.


Én azt tanácsolom, hogy beszéljetek erről. Szerintem időnként azért meg lehetne oldani, hogy több időt töltsetek együtt vagy esetleg érdemes lenne kipróbálni aktívabb tevékenységeket, hogy élményeket szerezzetek (pl. kirándulás, bicikli, piknik, mozi stb., bármi amit szerettek) és ne csak mindig otthon töltsétek a hétvégét.

2019. ápr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Ez olyan,hogy akkor Te ne másik városba tanulj,és akkor hétköznap több időt tudtok együtt tölteni.Na ugye,hogynem akarod azt megtenni érte. A mindekttőtök számára elérhető időből szerintem elég sokat veled tölt,a haverjaival pedig egy estét csupán.
2019. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%

Én megértem, hogy szüksége van a többi kapcsolatára. Ezek a barátságok fontosak, szüksége van rájuk. Nem veheted el tőle.


Ha valamibötletet kéne mondanom.. Ha annyira nem bírod ki, akkor te is mehetnél velük. Hónapok elteltek, akkor már bemutathatna nekik.. és akkor együtt is vagytok, meg neki is megvan a rituáléja. Nem mellesleg te is jófej emberekkel ismerkedhetsz (valószínűleg nem véletlenül egy társaság ők, hasonló emberek lehetnek).

2019. ápr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!