Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudom ezt feldolgozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Ma bementünk a boltba a fiammal meg a párommal. A párom nem jött be, hanem az előtérbe várt. Végig a kasszást lányt bámulta, szemeztek meg flörtöltek, a lány illegette magát, nyújtózkodott, jól elvoltak, miközben én a kicsivel vettem pár dolgot, és a manó szinte végig hisztizett. Annyira fájdalmas ez nekem. Mindig csak sírok!
2019. ápr. 13. 09:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el, vagy járjál el gátlástalanul kura.fizni és érezd jól magad!
2019. ápr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

kura.fizni


Az mit is jelent?

2019. ápr. 13. 10:14
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Legközelebb a hormonjaid mellett párválasztásnál az eszed is megpróbálod használni. Szívesen!
2019. ápr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A párodnak valószínűleg nem ez volt az első ilyen flörtölgetése.Az más kérdés, hogy te nem vetted észre, vagy nem akartad észrevenni eddig.

Legközelebb hagyd nála a fiadat, akkor nem lesz lehetősége nőket figyelgetnie, mert lesz aki eltereli a figyelmét.De ez csak szükség megoldás, és nem is lesz atombiztos.Aki így akar viselkedni, az így is fog.Változatosságra vágyik, és ebben már a te jelenléted sem tudja megakadályozni.Fix pont vagy neki, de ettől ő bizony még másokkal is jól akarja érezni magát, hiszen neki ez "jár".

Miért kéne feldolgozni ezt neked?Nem kötelező olyan emberrel maradni, aki tiszteletlenül és megalázóan bánik veled.Tudom, tudom, van közös gyerek, szereted, stb. kifogás.Akkor marad a kínlódás.Sok sikert hozzá.

2019. ápr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
kurafizni = eljárni más férfiakkal szexelgetni.
2019. ápr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Egyedül nem tudok fenntartani egy albérletet. Milyen lehetőségeim vannak még? Már sokszor megcsalt! Teljesen tönkrementem.
2019. ápr. 13. 11:43
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Már sokszor megcsalt, és pont ez az eset késztetett rá, hogy kérdést írj ki? :O Döbbenet...

Eddig mire vártál?A csodára?Mesevilágban éltél kérdező?Nem nőttél még ki belőle, de gyereket azt szültél egy ilyen link alaktól.Elképesztő ez a naivitás.

Már az első ilyen tett után ki kellett volna ba.sznod az ajtón, hogy a lába se érje a földet.Ehelyett mit tettél?Szültél pucér se.ggre, és vártál a semmire.Őszinte gratulációm a baromságodhoz.

Asszem befejezem mára a gyakorit.Besokkolódtam teljesen.Ennyi buta libát itt, félelmetes.Mi van veletek nők?Aranyból van a fa.szuk ezeknek a tróger, jellemtelen alakoknak, hogy kitartotok mindenáron mellettük, és elnéztek nekik mindent?Nincs önbecsülés, tartás senkiben sem már?

2019. ápr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tudod miket éltem, át, nem tudod milyen volt az életem! Én segítséget kértem, nem azt, hogy bírálj! Gondolom te tökéletes vagy! Bántani könnyű a másikat, tanácsot adni viszont nem tudsz! Nem a privát véleményed érdekelt, én segítséget kértem itt!
2019. ápr. 13. 12:57
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem ez az első kérdésem! Az itélkezés az megy! Borzasztó!
2019. ápr. 13. 12:59
 10/14 anonim ***** válasza:

Hiába hisztizel! Dolgozd fel úgy, mint a többit: más választásod nincs, nyelsz egyet, és kész.

Egyedül életképtelen vagy, elhagyni nem fogod, ezt tudja ő is. Ezért mert ilyen bátran az orrod előtt csajozni.

2019. ápr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!