Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sertodtem meg ezen?

Figyelt kérdés
Lehet hulyeseg lehet nem, de nekem rosszul esett. Tinderrol ismertuk meg egymast, utana letoroltuk mindketten. Fel eve se vagyunk egyutt. Majd 2 nappal ezelott irta hogy kapott extra netet. Hat mondom ez szuper, mire o "na most mar poroghet a tinder" azota nem irtam, es o sem. Hulyeseg tenyleg? 3 napja nem beszelunk. Keresnem kellene?
2019. ápr. 13. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Viccnek hülye vicc volt, már ha annak szánta. De hogy nincs kommunikáció az már aggasztóbb ilyenkor. Ha így akart szakítani, akkor az elég aljas volt.
2019. ápr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A megsértődés nem épp produktív dolog. Inkább csak mélyíti a köztetek lévő „válságot”. Durcigás helyett inkább az értelmes beszélgetésnek lenne ideje.
2019. ápr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ordenáré vicc volt a részéről, én is megsértődtem volna. Ha meg nem is keres azóta, akkor le is zárnám. Biztos, hogy nem keresném még én ezután.
2019. ápr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez egy vicc volt..
2019. ápr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csak vicc volt, akkor most miért nem keresi? Miért tűnt el?
2019. ápr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azota sem irt :) szerintem ilyen viccesen kidobott vagy nem tudom. De ha ez ennyi volt akkor koszonom szepen, jobb is igy!
2019. ápr. 13. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!