Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti rairnatok, arra a nore akivel beszelget a parotok?

Figyelt kérdés

Mar elottem is beszelgetett ezzel a novel, es volt kozottuk tobb is, mindemellett uzleti partnerek. 3,5 honapja vagyunk egyutt. Tobbszor lattam mar amikor beszelgetnek, de mindig azt mondta, hogy uzleti dolgok es ugyfele, nem csalna meg senkivel. Nos megkerdeztem, hogy tud e rolam? Nem- valaszolta. Akik "uj" lanyok jeloltek be es irtak ra mindnek mondta, hogy van baratnoje, de ennek a csajnak megcsak megsem emlitett. De kerte, hogy ne irjak ra. A kerdesem miert ne irhatnek ra? Mitol fel? Azota nem beszeltunk rola, viszont bennem ez egy nagy szalka. Ti mit tennetek a helyembe? Esetleg ha rairnatok megis mivel?

a masik dolog amitol tartok ha valoban tenyleg nincs semmi en pedig feleslegesen balhezok es en leszek a szar.


2019. ápr. 13. 10:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Írj rá. Megszabadul szegény srác egy pszichocsajtól.
2019. ápr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ejfelkor is uzleti dolgokrol kell beszelniuk?!! Es mindennap?
2019. ápr. 13. 11:01
 3/19 anonim ***** válasza:
16%

"De kerte, hogy ne irjak ra. A kerdesem miert ne irhatnek ra? Mitol fel?"


Hogy szánalmas helyzetbe kerül egy idióta, féltékenyen irogató nő miatt. Te tényleg nem érzékeled, hogy miért gáz, ha egy nő ráirkál más nőkre emiatt?!

Ha ennyire idegesít ez, akkor egyszerűen ha legközelebb beszél vele, ülj oda mellé, és várd meg, amíg egy mondatba ő beleszövi ezt az infót, meg azt, hogy mennyire szeret téged.

2019. ápr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Biztos lehetsz benne, hogy nem üzleti dologról van szó, hanem magánbeszélgetésről.
2019. ápr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Én biztos nem járnék olyan pasival, aki más nőkkel hetyeg. Se olyannal, akit így kell őrizni, hogy ne csaljon meg.
2019. ápr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
9%
Menekülni az ilyen nőktől ! Ma már nyugodtan csalni sem csalhatja az ember a párját!
2019. ápr. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Eppen ezt akarom kideriteni, mert azt meg nem hagyja, hogy a telefonjaba beleolvassak. Ugy, hogy az en telefonomba barmikor belenezhetne.
2019. ápr. 13. 11:08
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Abban én is biztos vagyok hogy nem szimpla üzleti csevegés, ettől függetlenül hülyét csinálnál magadból ha ráirnál.

Keress egy pasit aki el irogathatsz, hátha észreveszi :-)

2019. ápr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Oszt mit érsz el azzal, ha ráírsz?


Ha van köztük valami úgyis lehazudja, ha nincs, úgysem hiszed el. Akkor meg?

2019. ápr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%

En rairtam.

Megkertem a csajt, hogy hagyja beken a most mar exferjemet, ez neki is jobb lesz, mert a ferjem csak unatkozik, es meg azt is odaboktem, hogy egyutt olvasgatjuk az uzeneteit, es hogy remelem nem gondolja azt, hogy barmiert is elhagyna engem.


A csaj kiborult, ongyilkossaggal fenyegetozott, a ferjemnek ultimatumot adtam, hogy vagy kitorli ott elottem es abbahagyja az irogatast mindefele idegen novel, vagy szabad az ut, elvalunk es mehet, boldog lehet azzal akivel akar. Persze o meg konyorgott, hogy ne legyek mar ilyen, meg, hogy a csaj labilis, es, hogy mar volt ongyilkossagi kiserlete. De nem erdekelt.


Vagy 100%, vagy semmi.


3.5 honapja vagytok egyutt. Es mar ilyen gondok vannak. Szerintem most szakits vele, amig nem vesztgetsz el eveket az eletedbol. Persze leulhetsz vele beszelni, de ha uzleti partnerek is, akkor a csaj nem fog sehova menni es te meg ki fogsz keszulni.

2019. ápr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!