Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ér többet az ex barátnő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ér többet az ex barátnő?

Figyelt kérdés
Már én is csak egy ex vagyok. Szóval a volt barátom azt mondta hogy mikor szakítottak a volt barátnőjével azt mondta megszokásból ment vissza, és azért mert a lány könyörgött. Bár nem tudom hogy ez mennyire igaz. Bezzeg engem meg csak úgy elhagyott 4 hónap után, nyilván hozzám nem sok minden kötötte. Azt mondta sose hazudott nekem semmiben, de azért csak úgy eldobott.
2019. ápr. 13. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az exbaràtnő azoknak a gyenge pasiknak érnek sokat, akik nem tudjàk elengedni azt, és nem fejlettek az ismerkedési készségei.


Egy magabiztos férfi lezàrja a múltat, ha kell neki egy kis idő, akkor feldolgozza az eseményeket, de utàna màr új nővel van együtt.

2019. ápr. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Az alapján, hogy kiírtál egy ilyen durcis kérdést, esélyes, hogy egyszerűen értelmesebb volt az ex. Te meg jó voltál arra, amire.
2019. ápr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak nem értem hogy egy hosszabb kapcsolatot miért nem hagynak csak úgy veszni, míg egy rövidebbet csak úgy eldobnak.
2019. ápr. 13. 12:13
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Miért, te a rövid kapcsolataidra emlékszel vissza jobban, vagy a hosszabbakra?
2019. ápr. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem sose volt hosszú kapcsolatom. Persze nyilván én senkinek se jelentek semmit. :(
2019. ápr. 13. 12:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg kell érned arra, hogy elfogadd, ha nem kellesz. Az élet rengetegszer igazságtalan, meg kell tanulnod ezt kezelni, felnőtt emberként.
2019. ápr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is amolyan "csík húzza a repülőt" logikátlanság. Nem azért ér neki többet, mert hosszú kapcsolatban volt, hanem azért volt vele hosszú kapcsolatban, mert valamilyen okból sokat ért. Nem azért vagy jelentéktelen, mert rövid kapcsolat volt, épp azért volt rövid kapcsolat, mert jelentéktelen volt. Valahogy te az ok-okozatot fordítva látod.
2019. ápr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem azért utolsó, de te ugyanazt írtad.
2019. ápr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!