Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan "leckéztessem" meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "leckéztessem" meg a pasimat, aki túl biztosra vesz, mindenben ő dönt, mert úgyis vele maradok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fogyókúrába, edzésbe kezdtem. Erre felkapta a fejét, de még várok ötleteket.
2019. ápr. 13. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Őszintén mi értelme van a játszmázásnak? Mire jó egy ilyen kapcsolat? Sérültök benne mindketten. Szakíts és ne leckéztess meg senkit. Nincs semmi értelme. Bár úgysem fogsz rám hallgatni, de végén ne sírj, mert szóltam.
2019. ápr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szeretem, nem akarok szakítani. Csak beleestem a nő vagyok és várlak null huszonnégyben és alád rendelem magam csapdába. Én is hibás vagyok. Fel kell dobni, ehhez várok tippeket.
2019. ápr. 13. 13:13
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem megleckéztetni kell, hanem faképnél hagyni. Tegyél rá magasról, meglátod, fog-e teperni?
2019. ápr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Új ruhák, fodrász, sok (őszinte) mosoly. A játszmázásnak tényleg nincs értelme.
2019. ápr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő viszont nem szeret és szerintem te sem, csak nincs annyi önbizalmad, hogy kilépj és megkockáztasd, hogy egyedül maradsz. Önbizalmat kell szerezned, mert találsz ennél a kapcsolatnál jobbat is.
2019. ápr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem megleckeztetni kell. Bőven elég, ha nem ugrasz neki 0-24.
2019. ápr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem megleckéztetni kell a másikat, hanem leülni megbeszélni a problémákat.
2019. ápr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Pasim is el volt szállva, sokszor undok módon viselkedett. Gondolta én mindig ott leszek neki, semmi esélyem a pasiknál. Aztán pár hónapja rám írt régi nagy szerelmem, hogy találkozzunk, stb. Visszautasítottam,de a mai napig szoktunk néha chat-elni. Párom tud róla és arról is, hogy itt gyk-n is levelezek pasikkal.


Na azóta van ám pitizés, meg ágyba kávé, puszika, turbékolás! Azért kicsit sajnálom, hogy virtuálisan ku.rválkodnom kell azért, hogy kapjak egy kis figyelmességet.

2019. ápr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó 👏 így kell ezt! Nem kapnak észbe a hülyék!
2019. ápr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy pasim, akivel 2 évig együtt éltem, de ő olyan szinten biztosra vett, hogy kb. szarba sem nézett. Én csináltam a háztartást, soha semmiben nem segített, mikor beteg voltam, le se tojta, bármi gondomat mondtam neki, jött vele, hogy biztos csak beképzelem. Ő volt mindenben a tökéletes. Aztán nézett nagyot, amikor összecuccoltam és otthagytam a f#szba, azóta se kellett senkinek...
2019. ápr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!