Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van akinek van pozitív tapaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akinek van pozitív tapasztalata ujrakezdes kapcsán? Belemszerethet ujra?

Figyelt kérdés

A parkapcsolatom zatonyra futott az elmult 2 hónapban. A baratom azt mondja, hogy nem tudja mar kimondani, hogy szeret. Ő csak szeretné, hogy boldog legyen, ha nem múlt volna el az az érzés amit mélyen taplalt irantam. Haragszik ram legbelul, mert jóreszt en okoztam ezt. Féltekeny voltam es negatív, megöltem. Felismertem a hibaim, es igyekszem valtoztatni rajtuk a sajat erdekemben. Jelenleg még egyutt vagyunk, együtt elunk. Még talan ő is akarja, de kb olyanok vagyunk mint két lakotars. Már nem kíván, elmondta, hogy nem szeret, de varja, hogy ujra meglegyen az az erzes, bar nem tudja/hiszi hogy így lesz, mert ram nezve bár most nem lenne semmi gond, a negativ elmenyek jutnak eszebe. Ennek ellenere tervezunk, együtt kelünk, fekszünk. Vannak jó pillanatok persze.. Nem ertem az egesz szituaciot.

Őszinten nagyon szeretem ezt a sracot.A hibaival együtt. Nagyon. Nem talalkoztam meg hozzá foghatóval. Nagyon szeretném ha ujra tudna igazan szeretni es rl tudna felejteni a múlt bűneit.



2019. ápr. 14. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kár erőltetni, úgyis az lesz a vége, hogy lelép. Engedd el most. Így szokott kezdődni. Lehet, hogy már van 3. is.
2019. ápr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem egy pasi az mondaná, hogy nem szeret, kiadnám az útját. Nem szeret, de azért jó, hogy mosol, főzöl, takarítasz rá, és még puncit is adsz... ja, és még a rezsi is feleződik... na tudod, hogy ki hagyná, hogy az idejét rabolja! Ha nem szeret, ne rabolja az időd, de te tudod.
2019. ápr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Az eroltetett fingnak, fosas a vege.

Sajnalom, de, ha o mar nem erez irantad semmit, akkor Te miert akarsz kuzdeni?

O oszinte volt, boldog szeretne lenni, de nem Veled, mert ha igen, akkor tenne erte es kuzdene a kapcsolatert es nem lemondana rola.

Az aki azt mondja mar nem szeret annak hinni kell, s ha a Te hibad, tanulj belole. Rengeteg ember van meg oda kint, es mindenki mast hoz ki beloled. Lehet hogy ami a Tied az meg hatravan :)

2019. ápr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat. Harmadik fél nincsen, ez biztos. Tudjatok az a legrosszabb az egeszben, hogy en, mint szerelmes lány, ugy vagyok vele, hogy amig azt latom, hogy eselyt ad neki, probalkozok, csak ha nem szeret valoban, akkor minek húzza a dolgot? Olykor mondja, hogy össze van zavarodva es tőlem varja a valaszt arra a kerdesre, hogy na es akkor most mi legyen? Szerintem szeressuk egymast es legyunk boldogok. Azt, hogy ő mit akar, ill. mire kepes, neki kellene tudnia. Fogalmam nincs, hogy mi volna jó. Remelek, de vajon megeri?
2019. ápr. 14. 18:09
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Szia!!! Csak a kérdés alapján van egy válaszom,bocsánat de másolom.

Talán mondhatom hasonló dologban volt részem. Főiskolai gólyatábor végén összejöttünk. Első két félévben külön laktunk 1 km re egymástól. Kis bolond voltam minden nap lefürödtem megborotválkoztam randi előtt,néha vittem neki egy kis apróságot. Na igen randiztunk!!! sétáltunk elmentünk ide oda ...


Szex meg ha itt vagy ott szabad volt a lakás. Ja nálunk csütörtök esténként általában az volt. Akkor kitakarítottam csináltam vacsorát...


3.félévben összeköltöztünk hozzájuk (1lány elköltözött tőlük) egy darabig nagyon jó volt. De aztán elég rossz lett minden. Untuk egymást. Űltünk a kényelmes de kopott melegítőnkben otthon. Nem tudtunk panaszkodni a lakótársainkról nem jött a randizás izgalma. Szex félig lehúzott nadrág tedd be siess még a többiek cigiznek az erkélyen...


Aztán unalmunkban veszekedtünk sokat. Először miattam volt szünet összekeveredtem egy akkor 17 éves lánnyal. Vele újból minden izgalmas volt,randiztunk ... anyukája szigorúan fogta..egy csókjától kész voltam.(szex sosem volt :( pedig nagyon jó teste volt ) főiskolai barátnőmmel az hozott újra minket össze ,hogy neki küzdenie kellett értem(a másik lánnyal) és szerintem a lányoknak is izgalmas a vadászat. Bár tudtam a 17 éves lánnyal a mesevilág úgy sem tart sokáig.


Igen!szégyen nem szégyen megcsaltam a 17 éves lányt a főiskolással :( 1hónap után.


A fsulis lány akkorát élvezett amekkorát addig nem láttam. Remegett vagy 10 percig. Bár a hogy egy jéghideg tárggyal simogattam szex közben is biztos hozzátett.

2019. ápr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

5ös vagyok,véletlen elkűldtem szerekesztés közben.

Szóval nálunk kellett, egy harmadik fél kellett hogy kicsit érezze,hogy elvesztett. Az álló vizet fel kellett kavarni. Utána volt még pár jó évünk. Az összeköltözés sokszor mindent elront.

A rossz tulajdonságaidat, nem fogod tudni mind és maradéktalanul leküzdeni. Ne is akard.

2019. ápr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ami egyszer nem működött, az később sem fog. Ez van... 😕
2019. ápr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!