Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza akarom kapni mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza akarom kapni mit tegyek?

Figyelt kérdés

5evet voltam a párommal nagyon nagyon el hanyagolt, semmibe vett, gúnyolt stb...

El keztem írni egy sráccal aki figyelt rám, kedves volt... Ez így húzódott pár hónapig aztán találkoztunk..

És el lezdtünk ki járni belém szeretett én nekem meg jó volt h valaki törődik velem, mellettem áll a nehéz időkben... Kiderült ez az egész és el hagyott az akkpri pasim.. Nem volt más választásom mivel van egy gyermekem (4éves) össze költöztem az új pasival... De onnantól kezdve nagyon ki készültem.. Nem tudttam őt szeretni és csak sírok az exem miatt vele akarok lenni nemtudom mit tegyek... Itt ott össze járunk az exemmel és együtt vagyunk testileg... De mindíg azt mondja, h ő nem akar velem lenni... Én már ezt nem bírom nagyon sokat gondolkodom, h megölöm magam.. Nagyon sajnálom a gyermekemet de én már nem bírom ezt... Nemtudom hogy szerezhetném vissza az exem.. Próbáltam már a kicsivel is fenyegetni de sikertelenül... Két szék közé estem és egyedül vagyok



2019. ápr. 22. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Már megbocsáss, normális vagy? Az első mondatod, hogy az exed elhanyagolt, rosszul bánt veled, gúnyolt. Minek akarsz ilyen emberrel lenni? Nincs neked önbecsülésed? Szerinted a gyereknek jo azt látni, hogy az anyja teljesen megalazkodik az apja előtt? Belőle is lelki sérült lesz. Eszedbe ne jusson tovább alazni magad, lépj tovább.
2019. ápr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom.


Sehogy. A gyerekednek és neked sincs semmi szükséged egy gúnyolódó, kötekedő, titeket lekakiló pasasra.


Keress egy pszichológust, a mostani pasiddal legyél korrekt és szakíts majd tölts el egy kis időt pasas nélkül és felejtsd el ezt a véglényt.


A gyerekeddel pedig ne fenyegetőzz. Elvileg szeretned kéne azt a kölyköt és nem vitákban és zsarolásban felhasználni. Foglalkozz vele, törődj vele, kösd le az időd vele.

2019. ápr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezt hívják Stockholm szindrómának?
2019. ápr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire hülye vagy, vagy segít neked valaki??!

Hiányzik neked a gúnyolódása? Tudod mit? Menjél vissza, ha az neked jó...zsák a foltját... csak tudod a gyereket sajnálom.

2019. ápr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom, h valamiben igazatok is van de nem bírom ki nélküle... És bízom abban, h ha vissza mehetnénk hozzá a fiammal akkor minden más is lehetne... És minden sokkal jobb is lehetne mint valaha volt... Valami ötlet? Bármit meg tennék érte.. Sajnos kesőn jöttem rá :( én nem akarom, h a fiam ne az apjával éljen és ne egy teljes családba..én nem életem teljes családba és nagyon hiányott az apám de sajnos semilyen kapcsolatunk nem volt... Nem akarom ugyan ezt a gyerekemnek is
2019. ápr. 22. 13:17
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyereked apja már nem szeret.A szóbeli bántás pont ezért volt,hogy már nem tisztel.Miért akarsz mindenáron csak azért is visszamenni hozzá?
2019. ápr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Te nem bírsz nélküle lenni, az lehet, ő viszont nagyon is jól elvan nélküled.Néha meghúz, mint egy útszélit, amikor éppen nincs más, de ettől többet már nem jelentesz neki.Fogd fel végre, hogy nem kellesz már neki.

Az új pasiddal meg ugyanezt játszod, mint az exed veled.

Lépj ki mindkettő életéből, és növessz önbecsülést, tartást.E tulajdonságok nélkül egy selejt maradsz egész életedben.

2019. ápr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amúgy igazad van, a gyereknek családban a helye. Tök jó lesz, majd felnő egy bunkó görényként mint az apja, vagy nulla önbecsülése lesz mint az anyjának, de legalább anyu és apu együtt marad.

Nagyon boldog élete lesz. Szorongásra, depresszióra, függőségekre való hajlam nő. Sérül a pszichoszociális fejlődése, a női-férfi viszonyról alkotott képe. Nagyon jó lesz, imádni fogja a gyerek a helyzetet.

2019. ápr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!