Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha úgy éreznéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha úgy éreznéd hogy a párod érdeklődik még az exe iránt?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk egy éve, a volt barátnője az elején nagyon vissza akarta a páromat szerezni és foggal-körömmel azon volt, hogy minket szét válasszon. Nekem ebből elegem lett és szétmentünk kb egy hónapra, majd kibékültünk. Letiltotta az exét mindenhonnan, mert az állandóan felkereste, majd kb fél éve észre vettem hogy feloldotta. Nem tudom mi történt köztük, bizonyítékom semmire sincsen. A csajnak elég rég óta van már új párja, de az mellett is volt hogy felkereste páromat. Hiába mutatja ő is meg a barátja is a külvilág felé, hogy tökéletes a kapcsolatuk, a csaj még mindig velünk van elfoglalva, és ha teheti provokál minket.

Kicsit úgy érzem párom még mindig nincs túl rajta. Pontosan nem tudom mitől érzem így, lehet csak félek tőle mivel volt már hogy ő kereste fel a csajt ahogy már írtam. Meg mikor meglátta a közös képüket az új barátjával kicsit fura lett a viselkedése.

A párommal való kapcsolatomban eléggé feszélyez ez hogy nem tudom mi is történik a hátam mögött ha történik valami.. és nem tudok vele úgy bánni ahogy kéne mert ettől tartok hogy van egymáshoz közük


Te így hogy nem tudod mi is történik mert semmire sincs bizonyítékod mit tennél a helyemben?



2019. ápr. 22. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá őszintén. A bizonyítékod az, hogy furcsán viselkedik. Ha szemtől szemben ültök nincs hová menekülnie és látod ha hazudik. Ha pedig úgy van akkor te is tudod a következő lépést
2019. ápr. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha az ex miatt mar szetmentetek akkor szerintem ertelmetlen az egesz kapcsolat. Valszeg potlek vagy, mert ha valoban beled szeretett es csak te erdekled nincs az az ex aki meg el tudja bizonytalanitani a ferfit a jelenlegi kapcsolataban. Sajat tapasztalat... sajnos akkor donteni kell, hogy kinzod-e magad tovabb es elsz egy olyan kapcsolatban ahol soha nem te leszel az elso vagy keresel egy olyat akinek igen te vagy az.
2019. ápr. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kedves barátod valószínűleg ki sem heverte az exét, hanem egyből ugrott bele a veled való kapcsolatba. Így nem csodálkoznék.
2019. ápr. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
2019. ápr. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Ugyanebben a helyzetben voltam. Osszejottunk anno , a csaj pedig probalta brutalisan visszaszerezni. Csak a parom belem volt mar szerelmes , es ez latszott is , meg mutogatta is a beszelgeteseket, es terelte le a lanyt folyamat. Ettol fuggetlenul szulinapokkor , unepekkor, allandoan a palim irt neki hogy boldogot, stb, sot ahogy teltek a honapok mondogatta hogy rairna a csajra hohy mivan vele.. nyilvan nem tetszett es mondtam hogy ne tegye mert felreerti a csaj. Zavart ha latta valahol, zavart ha szobajott akarhol. Aztan 2 ev egyuttlet utan amikor mar a szerelem tuze nem perzselt olyan eszbontoan koztunk mint kapcsolatunk hajnalan , a sors ugy hozta, hogy kozos lesz a szilveszterunk az exlanykaval . Minden bajom volt, nem akartam , aztan vegul joba lettem a csajjal de ez egy masik tortenet es nem is lenyeg. A lenyeg az az , hogy egy buliban voltunk vele egy kis helyen osszezarva egy a baratocskam eleg sokat nezegette , probalt neki jopofizni. Aztan meg reggel 6kor is rola beszelt hogy igy ugy amugy .. majd felkeltunk delutan , akkor is, hogy ok mikor es hogy jottek ossze. Elegem lett, magamba zarkoztam. Nem ertettem , hogy mi lelte, hogy 2 eve o terelte le , mostmeg meghulyult; es hazafele utontelejesen magaba volt roskadva. Teljesen tonkrevolt a gyerek. Elotte minden oke , exxel buli, aztan bekattan. Aztan ott vege is lett, persze mas okok vegett. Aztan amikor eltelt 2-3 honap, elkezdte visszakonyorogni magat. A mai napig nem tudom es nem ertem hogy az elejen ugy tunt h szeret , ot nem, majd mikor mar ellaposodott a kapcsolatunk, es felbukkant a csaj , akkor latszott , orditott rola , hogy meg szamit neki a csaj.. szoval , movel ateltem hasonlot, csak azt tzdom mondani h ugysem fogja bevallani hogy “igen dragam , meg mindig erdekel akarmilyen szinten is a mari , de legyszi ne sertodj meg.” Van benne valami , igen , elofordulhat hogy erdekli , bar ez attol is fugg hogy ok meddig voltak egyutt, milyen minosegben , es mekkora volt a lamour kozottuk. Szar ez a helyzet , nem irigyellek , de en azt mondom hogyha ez sokaig megy meg igy , akkor dobbants, aztan akkor szerezze vissza az exet, aztan legyenek boldogok...
2019. ápr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!