Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyen hozzáállással mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen hozzáállással mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Bnömnek egészségügyi problémák miatt diétázni kellene de legfőképp figyelni h mit eszik és kb 8kgt fogynia.


Próbáltam nógatni h csinálja amit a doki mond meg h kicsit fogyjon.. erre azt válaszolta:


"Szted nem tudom h fogynom kéne de ha ezzel csesztetsz bánatos leszek és enni fogok"- mert a tvben is a bánat miatt híznak az extrém súlyos emberek. "


Olyan mintha nem érezné a baja súlyát..26 évesen


2019. ápr. 23. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ex barátnőm volt pont ilyen. Semmivel nem tudtam rá hatni, hogy kezdjen mozogni. Szerettem volna vele együtt futni, sportolni, arra sem volt hajlandó. Kb 25kg-t hízott mellettem. Emiatt lett végül ex belőle.
2019. ápr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az amkt csinál az érzelmi zsarolás és sajnáltatja magát. Neharagudj de azért nem fogy mert lusta disznó és nincs kedve fogyni és a lustaságát minden hülyeségekel magyaráza . Nagyon rendes vagy hogy gondolsz rá de szerintem hagyjad ha ő így döntött akkor maradjon kövér egészségtelen.
2019. ápr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mármint mit enne? Bas,szatok ki mindent a hűtőből, szekrényből! Aztán holnaptól csak a zöldségsaláta, csirke, tojás, rizs létezik. Ennyi! Így tudod támogatnibőt, ha átállsz vele a diétás közös főzésre.
2019. ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen örömforrása van a barátnődnek az evésen kívül? Gyanítom, hogy semmi. Az evés a vigasza, a mentsvára. Kellene neki valami hobbi, ami eltereli a figyelmét az evésről. Amúgy nem butácska egy kicsit szegény lány?
2019. ápr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!