Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el hogy rám is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el hogy rám is figyelmet és időt fordítson ne csak a gyerekekre?

Figyelt kérdés
Először is köztem és a párom közt 18 év van. Tudom, hogy sokaknak ez megbotránkoztató. Van két lánya. Egy 4 és egy 16 éves. Ezzel nincs semmi baj. A kisebbik lány viszont nagyon féltékeny rám és folyamatosan ellök ha látja hogy ölelkezünk elrántja az apját. Kiutasít a szobából, ami nekem eléggé rosszul esik de a párom nevét és viccesnek tartja. Nem tudunk szinte soha kettesben lenni, amit én pl igénylek és itt nem a szexre gondolok feltétlen. Igaz már az se nagyon van mert mire elalszik a párom túl fáradt és sokszor elutasít. Néha úgy vágyom egy kis délutáni sétára kettesben. Havonta egyszer is elég lenne. Én vagyok túl gonosz? Mit tegyek?
2019. ápr. 23. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok? Te vagy a nô, vagy a férfi? Neked van gyereked? Közös gyerek? A gyerekek veletek élnek? Mióta vagytok együtt?


Kicsit kevés az infó.

2019. ápr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én 20 éves vagyok és egyik gyermek sem közös és fél éve élünk együtt
2019. ápr. 23. 18:59
 3/10 A kérdező kommentje:
És nekem nincs gyerekem és már előttem is vele éltek ő neveli őket
2019. ápr. 23. 19:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt a pároddal megbeszélted egyébként? Hogy szeretnél néha egy-egy délutánt kettesben?
2019. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk KOMMUNIKÁLJ a pároddal basszus... Nem hiszem el, hogy van olyan ember akinek ez nem egyértelmű.

De egyébként halott ügy. Ha ő nem érzi, hogy nem jó így, ha neki nincs igénye a kettesben töltött időre és nem ismeri fel, hogy mennyire rossz amit a kislány csinál akkor nem tudsz vele mit csinálni. Hiába beszéled ezt meg vele, egyértelmű, hogy nem fogja föl ennek a helyzetnek a komolyságát. Semmi értelme ennek a kapcsolatnak.

2019. ápr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14%
Ha te lennél a nő, akinek van két gyereke, akkor cak arról az egyszerű szabályról beszélne mindenki, hogy a gyerek az első, ha pedig valaki azt mondja, hogy a partner az első (ez a helyzet), akkor az a pokolból jött gonosz. Pedig a partner az első mindig, a gyerek a második. Ahol másképp műkődik ott pontosan ilyen problémák szoktak lenni aminek a vége gyakran válás.
2019. ápr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem sincs sok értelme a kapcsolatotoknak. Alig vagy idôsebb a nagyobbik gyereknél, 20 évesen nem is értem, miért vállaltál be egy pótanyuci ilyen szerepet. Annyi, de annyi gyermektelen, fiatal pasi van! Mi vonz téged egy apádkorú hapsiban?
2019. ápr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Hagyjátok már ezt, hogy ki fontosabb! Az egyik a párom, a másik a gyerekem, és teljesen más a kettő. Pont akkor van probléma, ha egyenlőségjel kerül a kettő közé, a gyerek lesz a "kis szerelmem", vagy a párod kezeled gyerekként.


Kérdező, nálatok is ez a gond, hogy egy polcon vagy a lányokkal. Neki ez csak civódás a három lány között, akik harcolnak apuciért.

A 4 éves a legrosszabb kor ilyen szempontból. Az egyedfejlődés része, hogy megérti, hogy ő is lány, apa fiú, ilyenkor szerelmesek az apjukba, (a fiúk az anyjukba), és vetélytársat látnak az azonos nemű szülőben (is). Most gondolj bele, hogy te meg belepottyansz az életükbe, és osztoznia is kell azon az apun, aki eddig csak az övé volt! És az imádott férfi meg ezt viccesnek is tartja, kvázi megerősíti abban, hogy jól teszi, ha verseng.


Ha komolyan terveztek együtt, hosszú távon, akkor minimum családterápiára érdemes lenne elmenni. De persze nem fogtok, mert a pasid nem akar.


Az is gáz, hogy 38-9 évesen ennyire nincs igénye a szexre. Még friss a kapcsolat, és fiatalok vagytok! Már úgy éltek, mint az öreg házasok, akik beszürkültek, mire felneveltek két gyereket. Gondolom, te tartod rendben a lakást, mosol, főzöl, ő meg fáradt. Ugye?


Apropó, komoly tervek. Most gondold végig, hogy viselkedik veled a kislány, pedig te egy felnőtt vagy, aki meg tudja magát védeni. Mi lenne, ha születne egy közös gyereketek? Vele hogy viselkedne?

2019. ápr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Márpedig a fontosság nagyon lényeges. Te lehet, hogy így értékeled a dolgaid, de itt nem a te esetedről van szó. A legtöbb ember bizony prioritásokban gondolkodik és ott nem mindegy kit helyez előre.
2019. ápr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kukázd meg a gyerekeket
2019. ápr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!