Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szoktatok csinálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szoktatok csinálni miután összevesztetek a párotokkal?

Figyelt kérdés

A párommal nagyon ritkán vitázunk, de amikor igen állandóan én jövök ki rosszul. Barmiből képes kimagyarázni magát és olyan érzést kelteni bennem, hogy én vagyok a bűnös, minden az én hibám. Most is egy ilyen helyzet állt elő, hogy mindketten hibásak vagyunk, ám mégis én vagyok a ludas..

Mivel nem élünk együtt legszívesebben egy hétig mégcsak felé se szagolnék (chatre és telefonhívásra értem), de tudom nagyon jól, hogy ő akkor pláne nem keresne.

Ti mit csinálnátok a helyemben? Megbeszélni fölösleges lenne a vita tárgyát, mert a fentiekben említetten úgyis én húzom a rövidebbet.


N



2019. ápr. 23. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan barátnőm aki mindig hülyeségeket csinált állandóan a hibát kereste bennem és ha vita lett belőle egyértelművé vált hogy ő volt a hibás és a szülei is mondták hogy ő volt a hibás de ő ugyan azzal magyarázta a dolgokat mint te hogy nem tud veszekedni és ő jön ki rosszúl. Nem azt mondom hogy te vagy a hibás de sokkal tőbb információ és beszélgetés kéne hogy tudjuk hogy tényleg kinek van igaza.
2019. ápr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Úgy nagyjából 3 percen belül ülünk le megbeszélni, hogy mi volt a probléma, bocsánatot kérünk és keresünk egy megoldást. Akinek ez nem megy, csak hárítgatja a felelősséget és inkább durcizik meg nem szól a párjához annak nem való párkapcsolat.
2019. ápr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ölelés, puszi, ágy és utána nyugiban megbeszéljük.
2019. ápr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Leülnénk vele beszélni, de sajnos heti 1x vagy kéthetente tudunk csak találkozni 1-1 napot. Ezekből van inkább a vita, mert nekem lenne szabad időm bármikor.
2019. ápr. 23. 19:23
 5/13 A kérdező kommentje:
Leülnék*
2019. ápr. 23. 19:24
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálunk ez úgy van hogy én jol felhúzom magam,ő meg elvonul.Aztán max.fél óra és megyek "szimatolni" ,aztán megbeszéljük ,mert ő nemigazán veszi komolyan a hisztijeimet.
2019. ápr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedtem egyszer egy ilyen fiúval. Kétszer veszekedtünk (a második után befejeztem vele), mindkétszer kimagyarázta magát, mikor egyértelműen csakis ő volt a bűnös, méghozzá nagyon. Engem adott ki hülyének, és nem lehetett vele logikusan vitázni (ami nekem őrjítő volt). Nem adtam igazat neki a veszekedésekben, így az első után nem kerestük egymást napokig. Tudtam, hogy nem fog keresni, ezért "beadtam a derekam" és én kerestem, nem gondoltam, hogy minden veszekedéskor ilyen lesz. A második után megszakítottam vele a kapcsolatot. Durván manipulálni próbált a veszekedésekben és cikkek olvasása után eléggé biztos lettem, hogy nárcisztikus személyiségzavara lehet.

23/L

2019. ápr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha veszekedni van időtök akkor legyen problémát megoldani is. Nem csak élőben lehet ezeket megbeszélni. Ha összevesztek telefonon vagy messengeren ott ugyan úgy meg lehet beszélni. Nagyon ergya kifogás, hogy keveset találkoztok. Ettől még megfelelő kommunikációs képességekkel simán meg lehetne a problémákat oldani.

De azt mondod azon megy a vita, hogy ő nem ér rá te meg mindig. Ne haragudj de ebben a párodnak van igaza valószínűleg. Nyilván dolgozik és ezer dolga van. Ilyen a felnőtt élet. Ha te ezt nem tudod megérteni vagy megoldani, mert ráérsz egész nap az nem a párod hibája. Hogyha olyat akarsz aki 0-24-ben csak veled van akkor keress egy gyereket.

2019. ápr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves #8-as.


Köszönöm a kommunikációs tanácsodat az hasznos volt, mert tényleg jobb ha nem csak ülünk a babérjainkon.


Viszont az életükről való feltételezés nem kértem, ugyanis köze sincs a valósághoz amit leirtál.

2019. ápr. 23. 19:52
 10/13 A kérdező kommentje:
*Életünkről való feltételezést
2019. ápr. 23. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!