Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt szeretném elérni hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szeretném elérni hogy a párom is kaparjon ne csak én. Van valami megoldás?

Figyelt kérdés
Sajnos azt vettem észre hogy a kapcsolatunkban én vagyok az aki állandóan kedveskedik viszont a barátnőm eléggé lightosan. Rá vagyok feszülve lehet a kapcsolatra, de szeretném hogy már ő is kaparjon. Van valami megoldás? Hogyan tudnám elérni hogy nagyon odáig legyen értem? Néha írja hogy szeret meg hiányzok de ennyi. Nem viszi túlzásba és mindig én vagyok a nyakán,ő nem. Valami megoldás?

2019. ápr. 24. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy. Ha valami nem tetszik neki, dobbant és pillanatok alatt talál mást.
2019. ápr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ne reménykedj benne annyira, hogy odáig van érted. Általában az ilyen semmit nem tevő nők lépnek félre folyamatosan. De láttam már olyant is félre lépni, aki a haverjai előtt ugrott a pasija nyakába, hogy ő nem adja senkinek sem, közbe meg háta mögött csalta a gyereket. Szóval egyik sem túl reális. Bár ő egy ribizli volt. :D
2019. ápr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gyakori a kapcsolatokban, az internet miatt is. Sokat gondolkodtam ezen én is és a legjobb megoldásnak azt tartottam, hogy megmondjam neki: fontos nekem az, hogy ő is foglalkozzon velem, kölcsönös és viszonzott legyen az érdeklődés, neki erről mi a véleménye.
2019. ápr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

"Hogyan tudnám elérni hogy nagyon odáig legyen értem? "


Sehogy. Ezt senkire sem lehet ráerőszakolni. Vagy odaáig van érted vagy nem.

2019. ápr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán, ha kicsit ignorálod, akkor fel fog tűnni neki, hogy nem mindig minden úgy történik, ahogyan ő akarja és talán észreveszi magát. Most nagyon magabiztos, maximális figyelmet kap tőled úgy, hogy neki ezért szinte semmit nem kell tennie. Ha kicsit megvonod tőle ezt a figyelmet és szeret téged, akkor tenni fog érte, hogy ismét felkeltse a figyelmed. Ha akkor sem változik semmi, nagy valószínűséggel nem mély érzelmek kötik őt hozzád.
2019. ápr. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon naivan látod a helyzetet, ez vagy alapból így van, vagy sosem lesz már így.
2019. ápr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
A legegyszerűbb mindig az őszinte kommunikáció. Nem kell ide semmi trükk.Csak mondd el neki, hogy mit vársz tőle. Pl.szeretnéd, ha többször kezdeményezne találkozót, jól esne, ha többet dicsérne. Lehet, hogy szívesen megtenné, csak nem akar túl sok lenni.
2019. ápr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor tehetsz bármit is, ha odáig van érted, de nem tudja vagy nem akarja kimutatni. Pl. azért, mert fél, hogy emiatt elveszít, ha azt látod rajta, mennyire odáig van érted, akkor már nem lesz neked olyan érdekes. A nők általában gondolnak efféléket. Vagy mondjuk így nőtt fel, nem igazán tudja kimutatni az érzéseit, ezt úgymond tanulnia kell.

Ha őszintén szereted, mondd el neki, hogy nagyon szereted és mire vágysz vele kapcsolatban, kérdezd meg, mit gondol erről, aztán ki kell derülnie, hogy mi áll a háttérben.

2019. ápr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!