Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy látjátok ezt?

Figyelt kérdés
8 éve tartó párkapcsolatról van szó. Van köztünk 10 év korkülönbség amikor összejöttünk igaz én már 20 voltam de még sok mindenben 'kislány'. Ő tett egy ilyen kijelentést kb 5 évvel ezelőtt hogy sosem tekintett rám nőként inkabb csak kislányként. A mai napig előjön ez nálam és a fejéhez vágom amit 5 éve mondott. Ő jelenleg azt mondja ez nem igaz már és miért jövök évekkel ezelőtti dolgokkal. A múltkor kiakadt azt mondta menjek pszichológushoz ő már nem tud ezzel mit kezdeni elmondta ez nincs így hogy nem tekintene rám nőként. Szeret engem stb. Én mégis így érzem.
2019. ápr. 24. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod elviselni, hogy ezt mondta, miért nem hagytad el? Annak az ég világon semmi értelme nincsen, hogy vele maradsz és folyamatosan a fejéhez vágod! Ezt fogod csinálni még húsz évig vagy ha tovább lesztek együtt, akkor még tovább?
2019. ápr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Igaza van. Ilyenen görcsölsz?
2019. ápr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt mondja mindig tetszettem neki. Csak sok mindenben kislány voltam még akkor. Ezért tette azt a kijelentést hogy nem tekint nőnek csak kislánynak.
2019. ápr. 24. 14:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De pont attól leszel gyerekes, ha folyton ezzel jössz neki. 5 éve nem sikerült fejlődnöd annyit, hogy ezt elengedd, 5 éve a kapcsolatotok nem fejlődött annyit, hogy ezen túl tudjatok lenni... valószínűleg te nem hiszed el magadról, hogy felnőtt nő vagy. Nézz magadba, vajon ott tartasz-e az életben, ahol szerinted egy 28 éves nőnek tartania kell? Lehet, hogy túl kritikus vagy magaddal szemben, és rá vetíted ki mindezt.
2019. ápr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha folyamatosan ezt nyomod neki, akkor tényleg nem fog tudni nőként tekinteni rád 🤔🤔
2019. ápr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Közben felnőttél, de akkor még igenis kislány voltál hozzá. Csak hülye volt, hogy ki is mondta. Gondolom, nem sejtette, hogy benne marad ebben ennyi ideig. Tedd túl magad, vagy lépj le, mert ezzel már nem lehet mit kezdeni.
2019. ápr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
"A mai napig előjön ez nálam és a fejéhez vágom amit 5 éve mondott. " Ha még mindig ezen lovagolsz, akkor tényleg gyerekes vagy. Így vagy úgy illett volna feldolgozni a dolgot.
2019. ápr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%

Jah... tipikus. Mondok valami bántót valakinek, aztán eltelik x év, őt még mindig bántja, és rávágom hogy “hát én már nem tudok ezzel mit kezdeni”. Ja, szóval dugd fel a seggedbe, vagy kezdj vele amit akarsz, onnantól hogy ezt kimondtam már nem az én problémám, hanem a tiéd.

Amúgy meg egy “kislánnyal” minek jött össze? Ez nekem 15 évesen, huszonévesen vagy akárhány évesen se esne jól, ha valaki így vélekedne rólam, tökmindegy mikor mondta.

2019. ápr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!