Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet egy férfi makacss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy férfi makacsságán javítani?

Figyelt kérdés
A párommal ( én 32 nő, ő férfi 42) 4,5 évig voltunk együtt, 4 hónapja külön vagyunk. A párom szakított velem,azóta próbáljuk helyrehozni a kapcsolatunkat. Ő vette fel újra velem a kapcsolatot,hogy próbáljuk meg újra együtt. Vannak dolgok,amiken mindkettőnknek változtatni kell,ha együtt szeretnénk maradni. Jelenleg Ő most nagyon makacs,nem akar engedni a maga igazából. Kérlek segítsetek,hogy egy makacs embert hogyan lehet jobb belátásra sarkalni?

2019. ápr. 24. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én ennyi információ alapján úgy gondolom, nem kéne már tovább nyújtani ezt a dolgot, ha négy hónap különélés alatt nem tudtatok megegyezni, ezután mitől változna a helyzet? Mindketten a saját igazatokat akarjátok a másikra erőltetni, legyen az bármilyen téma. Innentől fogva pedig teljesen felesleges egymás idejét húznotok, mert ez állandó vitatéma lesz.
2019. ápr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rá kellene mindkettőnknek döbbennie, hogy attól mert igazad van valamiben, nem leszel boldogabb.


Én párterápiára mennék a helyetekben, de elég lehet az is, hogy megbeszélitek egymás között az érzéseiteket.


Az, hogy mindketten hajlandóak vagytok a kommunikációra és szeretnétek együtt maradni, már bőven jó alap, én nem adnám fel ilyen konnyen, mint az első válaszoló.


Sok sikert

2019. ápr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!