Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti a saját megtakaritasototoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a saját megtakaritasototokat hogyan kezeltetek összeköltözés után?

Figyelt kérdés

Azt a pénzt amit te saját magad tettél félre évek alatt.


Ha esetleg a közösbe tetted nem érezted úgy h az a pénz csak a tiéd?


2019. ápr. 27. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem ereztem ezt. Paromnak es nekem is van megtakaritasunk, termeszetes h nem egyedul hanem kozosen veszunk lakast, ez mar kozos kassza.
2019. ápr. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy szoktam, hogy ésszerű kereteken belül a pénzem rendelkezésére áll neki is. Ha valami nagyobb dolog van, azt meg kérdezze meg.

32/f

2019. ápr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért ne essünk túlzásokba. Ha az egyik félnek van pár millió megtakarítása, vagy több, a másiknak meg semmi. Persze legyen közös. Aha ezt szinte mindig az a fél akarja,akinek nincs vagy sokkal kevesebb. Aztán szépen elkölti a pénzed, esetleg saját bankszámlára tesz belőle és amikor elfogyott szépen szakít veled. Lehet szeretni a másikat de hülye módon naívnak azért nem kell lenni.
2019. ápr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!