Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kitartanál a párod mellett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitartanál a párod mellett, ha csontvelő és tüdőrákot diagnosztizálnának nála?

Figyelt kérdés
:(
2019. ápr. 27. 22:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Persze.
2019. ápr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Igen.
2019. ápr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

Mi az, hogy kitartanék-e? Milyen kapcsolat az, ahol csak addig kell a másik, ameddig minden tökéletes?

És mellesleg: milyen ember az, aki pont akkor hagyja el a szerelmét, amikor annak a legeslegnagyobb szüksége lenne rá??

2019. ápr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%

Kétszer már végigcsináltam, mit nekem egy harmadik...

A rák egyébként egész jól gyógyítható. Csak nem azokkal az eszközökkel amikkel gyógyítják. Nagyon sok múlik a mentalitáson. Hogyha a páromat tudom azzal motiválni az élni akarásra, hogy mellette vagyok akkor meg fogom ezt tenni. Amúgy sem tudnék lemondani valakiről akit szeretek egy betegség miatt.

Nagyapám nem akart élni, mert nagyanyám minden életkedvét elvette. Nagyanyám nem akart élni, mert nehogy már nagyapám valamit jobban csináljon nála. Mindettőjüket nagyon hamar elvitte, én végig néztem. Szívügyemnek érezném, hogy a párom ne így élje meg.

2019. ápr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Nekem volt egy szar kapcsolatom és máj beteg lett a csaj úgy volt hogy nem éli túl kitartottam mellete mig fel nem gyógyul. Igen kitartanék nem csak a jóban kell mellete lenni. 25f
2019. ápr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Nem is lenne kérdés.
2019. ápr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
91%
Persze hogy kitartanék mellette. Nincs rosszabb érzés,mikor valakit amiatt hagynak el mert beteg lett. Én sajnos így jártam kirakott az exem,mert kiderűlt hogy vesebeteg vagyok (végstádium). Szerintem ennél gusztustalanabb dolgot nem tudok elképzelni, ne csak akkor legyen jó valaki ha minden rendben van. Egy párkapcsolatnak nem erről kellene szólnia,hogy bajban ott hagyjuk a másikat.
2019. ápr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Clay Morrow ***** válasza:
8%

Attól függ, most lehet lepontozni, de ha éppen nem életem szerelmével vagyok együtt akiért évek óta odavagyok, sóvárogtam és idilli minden pillanatom vele, nem fogok.


Ellenkező esetben minden további nélkül.

2019. ápr. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
61%

#8: Nagy jellem lehetsz emberileg.

Nem kívánok rosszabbat neked, mint hogy egyszer éld át, amit leírtál.

2019. ápr. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Azért elég kemény pszichopatának kell lenni ahhoz, hogy valaki akkor hagyja el a másikat, mikor az kb. megkapja a halál diagnózisát. Tudjátok, van az a "földön levő emberbe nem rúgunk" szabály...
2019. ápr. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!