Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan buktattákok le a párotokat?

Figyelt kérdés
Egyenlőre nem vagyok biztos benne van e harmadik személy vagy sem. De túl sok érdekes dolog történik mostanában.

2019. ápr. 28. 00:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Keylogger a számítógépére...
2019. ápr. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Mondjuk odafigyelek a kapcsolat érzelmi részére, és ha nem vagyok benne biztos, hogy szerelmes belém a párom akkor viszont látásra... Ha meg tudom, hogy szeret akkor nem csinálok problémát a semmiből és nem gyanúsítgatom megcsalással. Ha problémát érzékelek azt meg kommunikálom a párom felé mint egy értelmes ember.
2019. ápr. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt hallottam hogy a legtöbb ember a telefofon keresztül bukik le. Én azt szoktam csinálni ha valamit tudni akarok hogy jelen esetben félsz hogy van harmadik személy pl eltünt egy időre és megkérdezed mit mond kérdezz sokat figyelj a részletekre beszéljen jó sokat és keress hibát a történetbe és ha találsz akkor mond el neki ha változtat a történeten akkor hazudik. Az az ember aki nem változtat a történetén akármilyen hihetetlenül is hangzik mindig igazat mond.
2019. ápr. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, ezzel meg csak azt tudja meg hogy hazudik.


Kövesd.

2019. ápr. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam anno úgy bukott le, hogy váratlanul hazamentem.
2019. ápr. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Első körben köszönöm a válaszokat!

Gépet nem nagyon használja. Inkább telefon. Arra valami megoldás nincs hogy láthassam merre megy? Értem ezt az alatt, hogy valami helymeghatározási dolog pl program. Külföldön dolgozom 2 hetente járok haza. Folyamatos a viták, amiket általában ő generál értelmetlen dolgokból. Folyamatosan bennem keresi a hibát pedig az éremnek kettő oldala van. Nyilván mindenkinek van stílusa, mikor próbálja az ember megbeszélni düh rohamot kap a kedves feleségem. Olyan ötleteket is várok mivel tudom sarokba szorítani, úgy meg forgatni hogy a javamra váljon. Nyilván nem a fő célom, hogy szétmennyünk mert szeretem és van egy közös gyermekünk is. De már annyira kétségbe estem, ezért írtam ide.


31F

2019. ápr. 28. 10:29
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Azzal megint nem sokra mész ha látod merre jár.


Vegyél mikrofont es kösd be a kocsijába.

2019. ápr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

vegyél egy kémkamerát és rejtsd el a kocsijában.

sok félét lehet már venni, van olyan ami tollba van rejtve, hangot is rögzít.

2019. ápr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet neten keresni magándetektívet aki lefotóza merre jár kihallgatja ha szánsz rá egy kis pénzt biztos lehetsz benne hogy kideríti.
2019. ápr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb, ha a képébe vágod, hogy tudsz arról, hogy megcsal téged, aztán szakíts :D
2019. ápr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!