Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fura ha ezek után elgondolkodt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura ha ezek után elgondolkodtam a szakításon?

Figyelt kérdés
A barátom azt mondta a könnyűvérű nőkről, hogy ha megölik őket azt megérdemlik, sőt ő még a nemi szervükbe feldugna egy csövet, hátha akkor elmenne a kxxxxxxrválkodástól a kedve.
2019. ápr. 28. 18:12
1 2
 1/11 szasza007 válasza:
36%

Nem mindegy hogy ki miért csinálja.

Vannak helyzetek amikor nincs valasztásod. Lehet h elrabolták es erre kenyszerítik. Vagy éppen nem.látott hirtelen más kiutat a jelenlegi helyzetből.

De aki csak azért csinalja mert könnyű penzszerzési mód és tojik rá hogy megalázzák és stb... arra azt mondom megérdemli..

Nem tudjuk a hátterüket.

A luxuspipik egy megint erdekes téma. Jobb mint a putris útszéli valltozat. De ők tipikus penzéhes dögök.. a nők szégyeneik akár így akár úgy.. mindig a miért a döntő hogy elitelendő vagy sem..

Minden esetre a barátod kissé zavart elméjű. Aki így nyilvanul meg az simán lehet erőszakos és még az is lehet h veled is megtenné egy nagyobb veszekedés után hirtelen felindulásból...

2019. ápr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
A tartalmával nem értesz egyet, vagy a módszereivel?
2019. ápr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

hát ez elég kamunak tűnő kérdés.


De tételezzük fel, hogy nem kamu.

Ebben az esetben, nem vagy normális ha te ilyen emberrel vagy együtt. És gratulálok a választáshoz, de a kérdésedre a válasz az, hogy jogosan gondolkodtál el a szakításon.


De az is lehet, hogy csak viccelt....

2019. ápr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyikkel sem értek egyet.
2019. ápr. 28. 18:20
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Tehát erkölcsileg is belefér neked Kérdező a könnyűvérüség? Vagy csak a párod reakciója akasztott ki?
2019. ápr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Elítélendő, de attól még senkinek se kívánok szenvedést.
2019. ápr. 28. 18:24
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem furcsának, hanem természetesnek tartom, hogy ezután a kijelentése után elgondolkoztál a szakításon.


Én egy ilyen megnyilvánulás után biztos, hogy szakítanék. Nem csak azért, mert egy életre kiábrándulnék egy ilyen férfiból (nekem a sima rosszindulat is ellenszenves, nemhogy a gonoszság és kegyetlenség), hanem azért is, mert számomra ez elég egyértelmű megnyilvánulása lenne annak, hogy az illető minden, csak nem egészséges lelkületű ember.

2019. ápr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen, kb nullába nézem én is a kvákat. A társadalom aljai; nem tudom sajnálni egyiket sem, ha épp a kanálisban találják meg őket. Ők vállalták. Szakíts vele, ha fáj az igazság. A kva egy tárgy; ő akar az lenni. Ne várjon el senki emberséges viselkedést attól, akit pénzért meg lehet venni, mint egy csomag rágót. Ki is dobhatom a kukába. Erről ennyit.
2019. ápr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Ráadádul és olyan kvaba is botlottom aki 30percert 18ezret kert,azt mondja tusoljak le

Lefürdök azt mondja mar csak 15percunk van...

Szóval lehúzasok

Nem tudom volt e stricije de nyilvan nem állok le balhezni

2019. ápr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha lesznek még ilyen érdekes kijelentései, nem biztos, hogy el kell viselned a lelki defektjeit.
2019. ápr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!