Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolja még valaki ezt rajtam kívűl?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, okos, normális, azért csinos lány. Nincs párkapcsolatom, rossz egyedül de mindig amikor oda kerül a sor hogy valakit közel kéne engednem magamhoz meghátrálok. Az oka az anyagi helyzetem. Próbálok dolgozni, nagyon sokat is, 2 munkahelyet vállalok egyszerre csak hogy saját lakásom legyen, hogy boldogulni tudjak. Félek attól hogy valaki ha megismer emiatt hagyna el. Tényleg ne legyetek bunkóak, normális válaszokat várok.
2019. ápr. 28. 22:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem becsülendő, hogy hajlandó vagy dolgozni
2019. ápr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kegyetlenség lenne elvárni egy 22 éves lánytól, hogy kiértékelhető anyagi helyzetet mutasson fel. Normális, és kedves lehetsz, nem hiszem hogy az anyagi helyzeted bármit is jelentene egy intelligens férfi szemében. Másrészt két embernek könnyebb anyagilag is.
2019. ápr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad kivül ezt senki nem gondolja. Jo ha 22 évesen van saját lakás, de ha lenne kapcsolatod akkor ketten könnyebben menne. Szerintem te félsz a kapcsolatoktol és ezzel a hülyeséggel csapod be, nyugtatod magad.
2019. ápr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért, 22 évesen hol kéne tartanod? Mások ebben a korban még tanulnak.
2019. ápr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Butaság így gondolkozni. Ilyen fiatalon senkinek nem elvárás, hogy saját lakása legyen. Ha két munkahelyed van egyszerre akkor annyira nem lehet rossz azért az anyagi helyzeted sem.

Én amikor összejöttem a párommal (21 évesen) kollégista egyetemista voltam. Szerintem el tudod képzelni milyen volt az anyagi helyzetem. Volt olyan randink ami kis túlzással abból állt, hogy vettünk kenőmájast meg fél kiló kenyeret... :D Vannak az embernek ilyen időszakok amíg fiatal, ezzel semmi baj nincsen. Sőt, becsülendő, hogy dolgozol és törekszel arra, hogy jó anyagi helyzeted legyen. Ilyen fiatalon ez bőven elég teljesítmény. Soha nem zavart, hogy csóró a párom, mert tudtam, hogy ideiglenes állapot, sokkal több van benne és majd egyszer jó kis életünk lesz. Ő szintén így állt hozzám. Bőven elég "eredmény" volt mindkettőnknek, hogy dolgoztunk és tanultunk.

2019. ápr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. ápr. 28. 23:07
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért azzal remélem tisztában van, hogy 22 évesen kevés embernek van saját lakása/saját háza/saját autója önerőből..
2019. ápr. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

*vagy



Szóval felesleges ilyen miatt bárkit ellöknöd magadtól.

2019. ápr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Itt arra akartam célozni hogy néha bennem van hogy másoknak mennyire könnyű amikor a szülők mindent megadnak nekik, és nem kell ezt félreérteni én a saját szüleimre is büszke vagyok hogy amennyit megadtak nekem, azért ők is megdolgoztak. Csak néha azt érzem hogy emiatt kevés vagyok.
2019. ápr. 28. 23:13
 10/17 anonim ***** válasza:
66%
Lány vagy, feléd max annyi elvárás van, hogy ne szórd el a pénzt. Ha önfenntartó vagy, már kiemelkedsz a kortársaid közül.
2019. ápr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!