Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az èn hibàm, hogy ezt màr nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az èn hibàm, hogy ezt màr nem tudom?

Figyelt kérdés
7 ève vagyunk együtt a pàrommal, aki mèrnök egy cègnèl. Kètèvente vàltogat munkàt, most olyan a munkaköre, hogy sokat kell utazbia, hetente, kèthetente kèt hàrom napot külföldre. Mindig pàrban utazik efy mèrnök kollègàjàval, aki egy 25 èves csaj. Mert ők vannak projektpàrban ès ez ìgy is marad. Tehàt minden.hètből kèt hàrom napot együtt utaznak ès pàrom elmesèlte, hogy ha lemegy a napi èrtekezlet, beszàllìtói èrtekezlet, akkor este együtt vacsoràznak vagy ha koràbban vègeznek, akkor együtt bejàrjàk a vàrist, hisz egyikük sem akar egyedül lenni. Nekem ez nagyon fàj. Ha csak mondjuk negyedèvente lenne ilyen, azt mondanàm, hogy jò ok, ezt mèg kibìrjuk, de ez ìgy sűrű, hogy annak ellenère, hogy tisztàban vagyok vele, hogy csak kollègàk ès ahogy a pàrom mondja, kizàròlag munkàròl ès a làtnivalòkròl beszèlgetnek, nincs mièrt aggòdnom. De nekem ezmègsem fèr màr bele. Nagyon rosszul èrzem magam amiatt, hogy pl nem velem nèzi meg a Globe szìnhàzat, Nelson admiràlis hajòjàt, stb., hanem egy màsik nővel, aki egy helyes, csinis, okos, fiatal làny. Bevallom fèltèkeny vagyok, hisz most lesz hàrom hèt, amikor vègig együtt lesznek ès kèsőbb is ők mennek kettesben. Nem tudom elfogadni a gondolatot. Ès nem tydok hogy viszonyulni a pàromhoz. Pakoljam, vasaljam a dolgait ès kìvànjak neki jò utazàst? Nem megy. Sok ilyen helyzet volt, amit jòl kezeltem, női baràtok, stb, de ezt most màr nem tudom jòl venni. Ez nem csak àtmeneti ès ezzel a lànnyal van mindig beosztva. Tudom, hogy el kell fogadnom, ha szereten, mègis bànt ez a szituàciò, ami tartòs lesz ès nem tehetek ròla, hogy ìgy èrzek. A vacsoràk, az együtt csavargàsok....mintha megcsalna. Èn meg ìrjam neki az üzenetet, hogy hiànyzik ès remèlem jòl van? Jòl van. Előadhatja magát egy fiatal csajnak, nem hiànyzom, hisz van kivel felfedezni dolgokat, olyanokat, amiket mondjuk a pàrjàval lenne jò. Azt mobdja, neki ezzel nincs gondja, ha zavar engen, szakìtsaj, ő lesz.rja mit èrzek. Szìvem szerint szakìtanèk, mert ezt mist nem tudom jò szìvvel elfogadni. Szìvem szerint nem alàznàm meg ezzel a szituàciòval magam. Ìgy is sok lenyelnivalò van (szexmegvonàs rèszèről, lemondtam a hàzassàgròl, a gyerekről, mert ő nem akart, elfogadtam az öt fiatal női baràtot, stb.), de ez most màr nem megy. Pedig nem tehet ròla, hogy ezzel a lànnyal osztották be, nekem mègis nagyon rossz èrzès ez a szituàció. Tehetetlennek èrzem magam. Hogy fogadjam el ezt a helyzetet?
2019. ápr. 29. 03:30
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:
Bocsànat a sok elütèsèrt, ìràshibàèrt. Higgadt vagyok, de hajnal van, nem tudok aludni, sajnos ilyenre sikerült.
2019. ápr. 29. 03:34
 2/46 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz szitu az biztos. Mondjuk én nem tudnám elfogadni ezt. Egyszerűen nem menne ( ilyen típus vagyok) és a többii ok pl: azt mondja szakítsak és le.arja mit érzek hát nagyon elgondolkodnák azon hogy szakítsak ha ő igy áll hozzám.
2019. ápr. 29. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
97%

Ezzel a dologgal nem lenne gond, ha legalább lenne egy90 %ban jól működő kapcsolatotok. Ha magamból indulok ki nekem ennyi idősen nem tudták volna eltekerni a fejem, annyira szerettem az akkori párom. Kérdés hogy téged szeret ez a pasas ennyire.

Sajnos nyilván en is féltékeny lennék, de a csajrol Mit lehet tudni? Szep, foglalt e? Ha foglaltak mindketten nem hiszem, hogy bármi is történne kettejük közt.

A kapcsolatotok hibáival úgy látom te is tisztaba vagy, szex és gondolom erzelemmegvonas részéről ezek súlyos dolgok egy kapcsolatban.

Arról már nem is beszélve, hogy belementél hogy nem lesz gyereked. Biztosan ezt akarod? ? Én mondjuk rossz embert választottam párnak, apának, szóval kompromisszum nekem is kellett, de hiába, 30 fele már babázni akar egy nő! Kívánom, hogy találj embert erre a célra (is ), én ezzel biztosan nem lennék elégedett. Túl nagy ár egy ilyen pipogya alakért az összes álmom!

2019. ápr. 29. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire sehogy, hiszen elég árulkodó ama kijelentés, hogy leszarja mit érzel, te csak pakol, add az otthon melegét, ő meg majd tölt mással minőségi időt.... Szerintem magyarázd el a mérnökúrnak, hogy az anyós mértékegysége a "megaqrvaanyád", a kőművesszex meg a "mész a pitsába".

32/f

2019. ápr. 29. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos ott a hiba, hogy őt nem érdekli, hogy ez téged zavar és azt várja h szakíts. Ahelyett h megnyugtatna vagy változtatna.
2019. ápr. 29. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
A csaj foglalt. A párom pont az ilywn csajokra bukik. Fiatal, ambìciòzus, okis. Igen. Azt hiszem, ha ennyit lesznek együtt, òhatatlanul kialakul vmi. Azt mondja a pàrom, hogy ez a munkàja. Nem mondtam neki. Ez a munkád, de nem az, hogy a csajjal vacsoràzz, màszkálj. Erre ő, hogy de mit kène tennem, ha nem akarok egyedül menni. Meg, hogy akkor most mit kène tennie, mit vàrok el tōle, hagyja ott a munkàját? Ès tènyleg. Mit vàrok? A munkájàt persze ne hagyja ott. De legyek jò kislány ès vàrjam meg, amìg összemelegszenek? Tènyleg nem tudom mit vàrok....csak rossz. Most mèg ő van megsèrtődve, hogy minek "hisztèriàzok",pedig nem hisztèriàzok, csak elmondtam neki, hogy nekem milyen ez a szitu. De szò szerint ez volt a vàlasz@, hogy ez őt nem èrdekli, ez az èn.bajom, neki ehhez semmi köze.
2019. ápr. 29. 05:45
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Az "Igen"-t a 4es válaszoló által leírtakra reagáltam, nem a kérdésedre. Amúgy nem a te hibád.
2019. ápr. 29. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
"Azt mobdja, neki ezzel nincs gondja, ha zavar engen, szakìtsaj, ő lesz.rja mit èrzek." - itt a lényeg. Teljesen mindegy, hogy kialakul-e köztük valami, mert a kapcsolatotok már így is megborult és jó eséllyel egyoldalú.
2019. ápr. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%

Az a munkaköri leírásban hol szerepel, hogy munka után kötelező romantikázni a városban és vacsizgatni? Sehol.

Lesz.arja az érzéseid: őt te már nem érdekled, csak lusta szakítani.

Neked mi a jó ebben a kapcsolatban? Mindenről lemondtál érte. Se házasság, se gyerek. Ő mit áldoz fel érted? Annyi áldozatra nem képes, hogy munkahelyet váltson, vagy egyedül menjen várost nézni.

2019. ápr. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 The pale emperor ***** válasza:
100%
Helyesbítenék kicsit a gondolataidon. Ott nem ki fog alakulni valami, hanem már kialakult. Téged leszar. Ügy lazárva.
2019. ápr. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!