Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Madár vagyok vagy nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Madár vagyok vagy nem vagyok madár?

Figyelt kérdés

Párom nem mesélt el olyan dolgokat, amik - pláne utólag megtudva - rosszul esnek. Amikor kérdőre vontam, neki állt fejjebb és szerinte nem gáz.

Ilyen pl h exházastársával csak gyerek miatt tartják a kapcsolatot és minimális a kapcsolatuk. Mégis történt h elvitte motorcsónakozni. Pont nem voltam ott és egy elszólásból tudtam meg. Azzal védekezett h a gyerek kérte. De at is fura h mihogy került be a házba és nekem a társaságból senki nem mesélte, mikormegérkezrem oda.

Másik h egy olyannal akivel régebben szexelt meg bulizott, találkát beszélt meg, ahol hülyéskedtek. A telójában benne volt a csevejváltás, amit "neki nincs titka" alapon elolvastam és ideges lettem mert olxanokat írt nrki h szokott eszébe jutni és eg 18as karika egy nevetős smileval meg amikor fbn látja. Párom azzal védekezik h csak 10 percre ment be a munkahelyére cseverészni és h a nevetős smile miatt a 18as karika nem gáz és az h fb látja öket az meg azt jelenti h csak akkor jut eszébe amikor fbn épp látja a képét tehát az bárki lehetne.

Tovább pörgettem felfele és egy tavalyi fotó afelújítás alatt álló otthonunkról h így él ő és ha "kész lesz veled is megünneplem". Nem -jük...én nem is ismerem a csajt... Azzal védekezik h beleírta h "is".

Most haragszik rám a párom, mert kiakadtam ezeken. Nem kiabáltam hanem kérdőre vontam. Szerinte ő nem tett rosszat. Szerintemmeg h elhallgatja az ilyeneket az felér egy becsapással. Dehogy ezek ártalmatlan dolgok. Szerintetek?


2019. ápr. 29. 05:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezek elég erőteljes flörtnek tűnnek és bevallom, hogy nekem sem tetszene.
2019. ápr. 29. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ha nem hallgatta volna el, akkor egy szavad sem lehetne, de így a szitu félreérthető eléggé. Mindazonáltal ennyiből még talán nincs okod aggodalomra, nem hiszem, hogy rossziheszeműségből járt így el, de azt nagyon szilárdan szögezd le neki, hogy ezt vagy befejezi teljesen, mintha elvágták volna vagy elújságolja szépen, nincs titkolózás vagy sunnyogás meg félinfók.

32/f

2019. ápr. 29. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy gyönyörű gerlice lehetsz.


A 'párod' talpára pedig köss útilaput, mert nem illetek össze. Nem feltétlen tett rosszat, ahogy nem érted te se feltétlen félre a dolgokat.


Ő teljesen máshogy értékeli a párkapcsolaton kívüli dolgok beleférési határát, mint te. Ez pedig hosszútávon megöli a kapcsolatot. Jobb az elején elengedni az ilyet.

2019. ápr. 29. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Amiatt nehezebb is megértenem, mert őt zavarja, ha az exházastársammal "cseverészek" (amúgy gyerek miatt, de van 1-2 egyéb infoáramlás néha) vagy amikor egy ellenkező nemű ismerőssel tényleg cseverésztem tökártmatlanul (felújításban segitett) mind2 részről és akkor zártam le amikor már az is bántotta a páromat h azt irta h szia vagy mosoly smile.

Szóval ezekből azt vártam volna h nem foglalkozik az exével és pláne nem egy olyannal akivel szexelt korábban. Ha már nekem az ő tetteitől aztán extrán ártalmatlan dolgaim voltak, amin kiakadt korábban, akkor miért csinált ilyeneket elhallgatva.

2019. ápr. 29. 05:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Flörtölés. Ártalmatlan, amíg valamelyik csaj rá nem cuppan a témára erőteljesebben.
2019. ápr. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azzal nincs baj, ha jóban maradsz az exel, DE van egy határ...

Ilyen pl, hogy nem megyünk el vele csónakázni úgy, hogy erről nem szólunk a párunknak. Amikor kiderül, sumákol...

Nem flörtölgetünk exekkel, mert van párunk.


Szóval szerintem vagy ennyire azt hitte , párod, hogy ezek még beleférnek, vagy madár vagy. Szerintem beszélj vele, hogy ilyenek többet ne legyenek, és ha még egyszer lesz, akkor kalap kabát.


Velem is akart sörözni az egyik srác akivel kavartam, de lekoptattam, hogy felejtse el, erre még ő sértődött meg, hogy miért nem, meg hogy nem muszáj megtudnia a páromnak. Erre én elmagyaráztam neki, hogy merre van az ajtó.

2019. ápr. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele mégegyszer és sikerült elfogadnia, hogy ezek nekem rosszul esnek és bocsánatot kért. Biztosított arról, hogy ezek neki semmit nem jelentenek, higgyem el. Megkértem h legközelebb ilyeneket ne írjon senkinek és ha történik valami, azt mesélje el, ne utólag tudjam meg. Megígérte.
2019. ápr. 29. 11:23
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónap múlva várunk vissza szeretettel. Addigis minden jót. Ígéretekkel tele a padlása mindenkinek.


ui: Remélem tévedek. :)

2019. ápr. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:-) :-P :-)
2019. ápr. 29. 12:16
 10/11 anonim ***** válasza:

8-as.


Szerintem ne legyél ennyire negatív.

Kb egy éve volt egy viharos időszakunk a párunkkal, itt meg a baráti körben minden azt javasolta, hogy szakítsunk, nincs kiút. Túljutottunk, és erősebbnek érezzük a kapcsolatot mint valaha. Azok meg akik akkor azt tanácsolták, hogy vessek véget a kapcsolatnak, na pont ők szakítottak végül.


Kérdező, lehet a párod tényleg nem hitte, hogy ez neked ennyire számít. Tény, hogy én is rossz szemmel nézném ha a párom az exeivel beszélgetne, de először nem szakítanék vele. Ha nálad a párod megígérte, hogy több ilyen nem lesz, higyj neki, de közben legyél óvatos. Kitudja, lehet tényleg nem lesz ilyen többet.

2019. ápr. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!