Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak ezt hogyan tolerálják?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak ezt hogyan tolerálják?

Figyelt kérdés
26 hónapja vagyunk együtt párommal,nálam a kezdeti hév után már alábbhagyott a szex gyakorisága. Párom semmit sem változott, minden nap hiányzik neki a szex,sőt napközben is többször jár a fejében.Többször mondtam már hogy nekem ez sok,sokszor összevesztünk már ezen. Ha fáradt vagyok este akkor is érthetetlen hogy mibe fáradtam el,már nem egyszer megsértődött amikor visszautasítottam. Már nem vagyunk annyira fiatalok ezért sem értem miként lehet hogy páromnak minden egyes nap igénye van a szexre. Lassan tönkremegy kapcsolatunk ezen az ellentéten. Más férfiak hogyan reagálnak rá ha párjuk visszautasítja őket, megértően vagy sértődéssel?
2019. ápr. 30. 13:49
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
23%
Nyitott kapcsolat! 😃
2019. ápr. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
25%
Én konkrétan dobtam az exemet többek között ezért.
2019. ápr. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyan ez a hekyzet csak fordítva. Próbálom jól viselni, de nehéz. Eleinte mikor visszautasított, oké fáradt. De sokadik alkalom után elkezdte leépíteni az onbizalmam. Mondtam neki, hogy ha szexelni nem is, de bújjunk össze úgy, hogy összeér a bőrünk, nekem már az is jó lenne. De ezt is elutasította, így nehéz, azonban megcsalni nem fogom.

Talán ajánlj fel neki ilyesmit, ha nem gond részedről, hogy hozzádbújva alszik el, vagy többet érintkeztek

Viszont ez csak egy példa, ami nálunk megoldás lenne a problémára. Mi 3,5 éve vagyunk együtt

2019. ápr. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Nálunk is a férfi szekció igényli a kevesebb erotikát-szexet.
2019. ápr. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
75%

Tolerálják:

-szakítással

-megcsalással

Nem egyformák az igényeitek, ez hosszútávon nem lesz működőképes, ha csak ő sem fog már téged ilyen sűrűn kívánni.

2019. ápr. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
2-es férfi vagy nő vagy?
2019. ápr. 30. 14:01
 7/33 anonim ***** válasza:
8%

1. válaszolónál a pont!


Vagy hagyod, hogy máshol is "étkezzen", vagy menjetek szét!

2019. ápr. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
81%
Érdekes néhány hozzászóló hozzáállása. Ha nem fekszik alád az asszony minden alkalommal, akkor nincs más út, csak a megcsalás, szakítás vagy nyitott kapcsolat? Remélem nincs/nem lesz gyereketek, mert szülés után nem a dugas lesz a nő legelső dolga még egy jódarabig.
2019. ápr. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Persze hogy hozzá bújok este,bár már azt is óvatosan mert akkor meg főleg szexet akar. Könnyen mondjátok a szakítást. Szeretem páromat és ő is engem, ez az egy nagy probléma van köztünk. Már ígérte párszor hogy visszafogja magát de mégsem sikerül. Látom sokszor ezen jár az esze. Nekem viszont nem esik jól mindennap.
2019. ápr. 30. 14:15
 10/33 anonim ***** válasza:
0%

Szakítás,megcsalás.

Vagy megengeded neki,hogy más adja meg neki,te meg elviseled.

Ezek az opciók,vagy lefekszel vele.

Én már régen szakítottam volna veled,2. eset után.

2019. ápr. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!