Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert erdemlem ezt szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert erdemlem ezt szerintetek, hogy tegyem magam tul rajta?

Figyelt kérdés

20 evesen ismertem meg a ferjem, aki eletem elso baratja is volt egyben,neki adtam a szuzessegem,mindenem..

En szivem 100%-at kiettem erte,nagyon szerettem..voltak kisebb vitaink de az mindenhol megvan..

hozza mentem tavaly..de az utan minden megromlott kozottunk.. nem figyel ram egyaltalan, nem szavahiheto ,amit megiger semmit nem tart be,alkalmankent iszik is es nem tud viselkedni ebbol nagyon sok vitank volt mar,ugy erzem teljesen elhanyagol,semmi szeretetet nemkapok tole..mar 100x atragtam ezt vele azt mondta megvaltozik, de minden ugyanolyan..

kozben megismertem valakit.. es mivel senkinek nem mertem errol beszelni,neki ontottem ki a szivem a parkapcsolati problemainkrol, azt mondta nekem hogy sokkal jobbat erdemlek a ferjemnel.. es hogy kar hogy hazas vagyok,stb..ra par napra megint lattam (munkahelyemen) es megcsokolt..ami oszinten jol esett ilyen maganyos kapcsolatban.. de megis nagyon osszezavart, es sajnos lehet elkezdtem valamit erezni iranta.. de tudom hogy ez nem helyes, nem tudom iranyitani az erzeseim,most o is fakepnel hagyott, teljesen ossze vagyok torve..azota le is fogytam es egyre jobban ugy erzem hogy tonkremegyek..lelkiismerett furdalasom is van a csok miatt, de neha ugy erzem hogy ezt maganak is koszonheti a ferjem, teljesen tanacstalan vagyok,es kb minden percben sirni tudnek annyira faj belul..



2019. máj. 5. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azt köszönheti magának, ha elhagyod, amiért gyökér. Azt, hogy felköphetsz és gyakorlatilag aláállhatsz, azt meg te köszönheted magadnak.

Elhiszem, hogy mindenben első, így különleges, meg rengeteget belefektettél már ebbe a kapcsolatba, de vedd észre, hogy egyedül vagy ebbe a kapcsolatba, ha pedig a valóságot nem lehet ehhez hozzáigazítani, akkor ezt kell a valósághoz és szépen otthagyni.

Nem értem mire jó az, hogy megaláznak azzal, hogy szarnak rám cserébe, hogy szívem lelkem kiteszem és ennek örömére még magam is megalázó azzal, hogy egy takonygerincű árulót csinálok magamból... egy fenét. Menni kell ilyenkor.

32/f

2019. máj. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
(Azt, hogy felköphetsz és gyakorlatilag aláállhatsz, azt meg te köszönheted magadnak.) ezen mit ertesz pontosan?
2019. máj. 5. 18:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Azzal a probléma tényleg nem oldódik meg, ha másnál keresel vigasztalást. Hiszen most meg emészted magad. Csak az érne valamit, ha összepakolnál,és új életet kezdenél.
2019. máj. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de sajnos ez nem ilyen egyszeru..sajnalom is mert tudom ha en nem leszek neki teljesen tonkre megy majd, mert sajnos ilyen tipusu ember.. de ez sem megoldas ha sajat magam teszem tonkre miatta, mikor lehet massal sokkal boldogabb lennek.. kozben ugy erzem en vagyok a legrosszabb ember azert amit tettem..
2019. máj. 5. 18:14
 5/11 anonim ***** válasza:

#2. Azt, hogy azt látom rajtad, hogy elveid ellen való a megcsalás, cselekedetedet annak értékelted, így most bünteted magadat, amúgy jogosan. Ha úgy egyszerűbb, ezzel saját magadat is megcsaltad. A lényeg az, hogy ezt elkerülhetted volna, ha következetes vagy és bármennyire különleges a másik, ezt így nem engeded neki.

32/f

2019. máj. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen buntudatom van nagyon, de sajnos mar nem tudom megvaltoztatni a multat, egyebkent ha meg mindig 100%-osan szeretnem ezt nem tudtam volna megtenni, viszont ezzel a viselkedesevel kiolte belolem azt a szerelmet ami volt.. nagyon sokat sirtam miatta (neki is) ami nem nagyon hatotta meg... egyik fulen be masikon ki.. fel ora mulva mintha misem tortent volna..nagyon sokat bant o is lelkileg.. persze erre nem mentseg a csok.. amit egyebkent nem en kezdemenyeztem... csak hagytam hogy megtortenjen... :(...
2019. máj. 5. 18:30
 7/11 anonim ***** válasza:

Nyilván a probléma nem az eszkövővel jött. Kérdés, miért csak utána vagy hajlandó tudomást venni róla és foglalkozni a kérdéssel, előtte miért nem? Ennyire erős volt a fészekrakási ösztön?

Egyébként válj el mielőbb

2019. máj. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mivel elso ferfi az eletemben ugy gondoltam o az igazi.. es nem vagyok az a fajta rossz maju lany, ugy akartam hogy elso es utolso is legyen en nagyon akartam hogy minden a helyen legyen , de megromlott.. es errol nagyban o tehet.. en meg elgyengultem... a masik ferfi is csak kihasznalta az erzeseim..
2019. máj. 5. 19:14
 9/11 anonim ***** válasza:
El kell válni!
2019. máj. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha elmondod neki ugyan azt amit leírtál a félre lépéses dologról akkor előfordul, hogy magába néz kicsit és változtat a dolgokon. Figyelmesebb lesz veled, stb. De persze az is benne van a pakliban, hogy ha elmondod neki, akkor elválnak útjaitok. Mindenesetre nem élhetsz úgy örökre vele, hogy szinte megöl a bűntudat.
2019. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!