Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos szerintetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos szerintetek a kor (különbség) a kapcsolat tartóssága szempontjából?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
fontos..
2010. júl. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én mindig azt vallottam, hogy nem az... még össze nem jöttem egy nálam 15 évvel idősebb sráccal. én 21 voltam, ő 36. pár hónapig jó volt, de utána jöttek a gondok. ő már úgymond "kiélte" magát, és inkább otthon akart ücsörögni. egyedül meg persze már nekem se volt kedvem menni. ha kirángattam valohova nagynehezen, csak nyafogott én voltam a hibás. egy idő után az is elég kínos volt, hogy fesztiválokra, koncertekre, moziba minden ismerősöm a párjával jött, én meg egyedül. egy idő utána ha nem volt valamihez kedve, minden ötletem "gyerekes" volt :(


nekem ilyen téren rossz tapasztalatom van, és szerintem nem jó ha nagy a korkülönbség, mert teljesen más a felfogásotok is... (persze kivételek mindig vannak)

2010. júl. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én párom 12 évvel nagyobb, de nállunk nincsenek olyan gondok mint az elöttem levővel. Jol kijövünk
2010. júl. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ma már min 5 évvel legyen idősebb pasid ha lány vagy!!! Akkor tudsz csak beilleszkedni a p**csák közé! Sok szerencsét!


ui: ne vedd ezt komolyan, de ez tényleg így van, kezdve 13 éves kortól...

2010. júl. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!