Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nagy mellekért van oda, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagy mellekért van oda, de azt mondta ha megműttetem magam elhagy. Ezt érti valaki?

Figyelt kérdés

Kicsi mellem van, hát épp elfér a tenyeremben. Vannak biszex hajlamaim, és én odavagyok a nagyobb cicikért, és ezt a barátom is tudja, többször közösen beszéljük meg hogy egy-egy csajnak milyen jó melle van.


Néha vannak lightos gúnyos viccei hogy kicsi cicijeim vannak, de amúgy azt vettem észre hogy szereti őket sőt rajong értük. De mégis nekem rossz érzés, hogy tudom hogy odavan a nagy cicikért, meg nekem is az tetszik, mégis ha felhozom a plasztikai műtétet akkor begurul és azt mondja hogy addig kellenék neki... De ha pushupos melltartó van rajtam mindig megörül, hogy "huu nőttek a melleid"?..... Mégis ha nagyot szeretnék azt mondja őt akkor felejtsem el.


Én ezt nem értem. Azért kérdezem itt is, mert én tényleg szeretném a műtétet, minden megvan hozzá. Lehet kis ideig duzzogna, utána megszokná ha látná milyen jó, vagy tényleg komolyan kéne vennem amit mond? Nem nem és nem értem már belebolondulok.... Nem lehet vele beszélni...


24L


2019. máj. 5. 22:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
NEm hiszem, egy "igazi" kis mell ezerszer jobb, mint egy nagy "müanyag"!
2019. máj. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Arra kéne rákérdezni, hogy mi miatt van ellenérzése pontosan. De szerintem se műtesd meg magad.

32/f

2019. máj. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

komolyan nem értem a nőket. Úgy tetszel a párodnak, ahogy most vagy. Mit nem értesz ezen?

Tetszenek neki a nagymellű csajok. De téged úgy szeret ahogy vagy. van ilyen. Inkább örülj ennek.

2019. máj. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező! Szerinted az élet erről szól? Kis mell, nagy mell... mi vagy te? Egy szex rabszolganő? Vagy fizetnek neked ezért? Vagy az láttad anyukádon, hogy behódolt apádnak? Vagy nulla az önértékelésed? Olyan vagy amilyen, ha tetszik a lovagodnak oké, ha nem, mehet. A baj ott kezdődik, amikor TE akarod megmagyarázni magadnak a saját hülyeségeid.


Egy nagy szilikon sz*rtól több leszel? NEM. Önbizalom? Hagyjuk már... a konzumidiótákból jól megél a szépészeti orvoslás, aztán gyártanak a bizniszük mellé hangzatos szlogeneket. Nem a melleiddel van a baj, hanem 30cm-rel feljebb...

2019. máj. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Előny neki a nagy mell, de csak ha természetes, vagyis jó vagy neki úgy ahogy vagy. Szerintem ezzel a legtöbb férfi így van. Emiatt nem fog elhagyni/megcsalni, hacsak nem nőtt fel még lelkileg, vagy ha idegesítő számára a személyiséged.
2019. máj. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Ha a melled miatt képes elhagyni, még ma dobd ki a csipába.
2019. máj. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

amint beléd fognak tenni az egy műanyag! nem tudom te felizgulsz szexuálisan egy koka kolás flakonra? vagy egy tescos zacskora? mert én nem... na ez kb pont ugyan olyan! a párod legalább szeret annyira hogy ne változtasson meg! AZ ILYEN PLASZTIKAI MŰTÉTEK A leggyalázatosabbak főleg ugy hogy csinos a nő!


meg alapból is tök rossz érzés utána a heg sokáig meg marad igaz hogy ma már van lézer de aki együtt van azzal a nővel az ugyis észre veszi hogy hol vágták fel a melleit!


én szószerint megörülnék ha a barátnőm ilyent csinálna sőt meg mondanám neki hogy oké vágatasd fel magad (neki is kicsik a mellei én is a nagyokat preferálom de őt szeretem és az ő kicsi melleit nem kell nagyobb az övé kell!) de akkor én is felvágatom magam szépen le vágom az egyik ujjamat! és majd vissza varrják! (tudom elsőre ugy hangzik hogy full őrült vagyok talán egy kicsit az is vagyok de inkább én ez mint hogy ő feküdjön be a műtő asztalra megcsináltatni a testét amit én ugy szeretek ahogy van!

2019. máj. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
csak hogy át érezze milyen érzés ha a párja felvágja magát...
2019. máj. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Rockarc ***** válasza:
0%

Rossz otlet szembemenni a baratod keresevel. O teged igy szeret, ha valtoztatsz magadon szinte biztos, hogy nem fog jol elsulni. Ne rombold le a kepet magadrol egy ilyen huzassal.


Nemelyik no meg tenyleg nem ismer hatarokat, groteszk modon plasztikaztatjak magukat.


43F

2019. máj. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Gymnospermatophyta ***** válasza:
0%

Az igazi nagy mell, nem ugyan az, mint a műanyag... :)

Nekem is nagyobb tetszik inkább, de ha a barátnőmnek kisebb lenne, inkább legyen olyan, csak ne mű.

2019. máj. 6. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!