Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna, ha a baràtnőd irigyke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a baràtnőd irigykedve másokra?

Figyelt kérdés

A barátom haverjai többnyire jómódúak.

Pàr napja összefutottunk az egyik pàrral. A srác magas pozícióban van egy jó cégnél. A làny részmunkaidős, de mondta, hogy az egész fizetését (havi 60 ezer) többnyire ruhákra szokta költeni.

Mindene Converse, Levi's...

Mondta, hogy csak ebben a hónapban 3 új farmert vett, egyenként 30 ezer értékében. Közös kasszánál vannak, szóval nem gond, ha többet költ mint keres.

A baràtom làtta, hogy kedvetlen vagyok, szerinte az egész hülyeség, ne hasonlítsanak magunkat össze, nem vagyunk egy kategória.

Hàt, az biztos. Nekem nemhogy 30 ezres farmerem, de elkölthető 30 ezren se nagyon volt még.


Miért baj, ha irigy vagyok?


2019. máj. 6. 09:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát költsd te is a teljes fizetésed magadra, és probléma megoldva.

Ez így elég gáz, hogy azt irigyled a másik lánytól, hogy gazdag pasija van, és költheti a pénzét. Es azt se érted, hogy ez miért baj a párodnak.

2019. máj. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Keress olyan munkát, hogy ezt te is megengedhesd magadnak, ha irigyled. Ha meg ez derogál, akkor fogadd el, ami van.

Engem állatira zavarna, ha a barátnőm másokra irigykedne csak úgy, anélkül, hogy legalább próbálná elérni azt, amit másoktól sajnál.

2019. máj. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod hogy mennyi munka van abban a fizetésben? Lehet ha cserélnétek akkor nem is tetszene az az élet. Egyébként én gyűlölöm az ilyen embereket, akik irigyek másra vagy megjegyzéseket tesznek mint pl.: Nagyon jól megy... stb. Ha kevés a pénzed, akkor vallalj másodállást!
2019. máj. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%
Nem baj ha irigy vagy, az irigység a gazdaság mozgató rugója. Viszont, ha a párod azt érzi, hogy nem vagy megelégedve a kapcsolattal (anyagilag), akkor ez nem vezet sok jóhoz. Az irigység szerintem egy természetes érzés, de egy ilyen szituban a másik önbecsülését fogod vele rombolni, azt fogja érezni, hogy nem tud neked megadni valamit, hogy kevesebbet ér.
2019. máj. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el Dr. Almási Kitti: Irigység, kibeszélés, rosszindulat-Értsük meg, hogy ne gyengítsen! című könyvét.

[link]


Ha többet szeretnél költeni magadra, akkor dolgozz meg érte, mást meg ezért ne irigyeljél!

2019. máj. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Nem olyan munka, amibe meg kéne szakadni, heti 3-5 órát dolgozik.

Fotózás lényegében. Màrmint, modell.


Szóval, nem arról van szó, elvégzett egy komoly egyetemet vagy hasonló.

2019. máj. 6. 09:47
 7/27 A kérdező kommentje:
Mindigis dolgoztam, egyetemre is jàrok, csak annyit, mint a párja az életben nem fogok keresni.
2019. máj. 6. 09:49
 8/27 anonim ***** válasza:
Melyik a modell, a fiú vagy a lány?
2019. máj. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

/6

Senkit nem érdekel, a csaj mit csinál.

Ha irigyled a költőpénzét, akkor te is csinálj valami olyat, ami mellett marad ruhára havi 30ezer.

2019. máj. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

A sràc IT-s egy komolyabb munkakörben. Programozás, fejlesztés vagy ilyesmi, nem értek hozzá.

A làny modellként dolgozik most.

2019. máj. 6. 09:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!