Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megingott a kettőnkbe vetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megingott a kettőnkbe vetett hitem, jogosan?

Figyelt kérdés

Sajnos barátnőm az utobbi időben eléggé odavan egészségügyileg.

26eves de ugy jajong mindenért mint egy 100 éves. Van rajta súlyfelesleg, rossz a tartása és a csípője. Visszérre es érszűkületre hajlamos dagad a lába. Elmondta a doki h oda kell figyelni ra es mit tegyen. Ezek annyira nem jöttek elő mint mikor mosodában cipekedett reggel 5től du.2ig emeletről emeletre..

Raadasul most fel8tól 4ig egy irodában dolgozik a gep elott es nem cipekedik. Utana is részmunkaidőben 3orat asztalnál dolgozik.


De a problémái nem igazan hatnak rá..csak csinálgatja a diétát..


De mivel vannak örökletes betegségei amiről nem tehet, de ami ellen igen az ellen se tesz teljes erovel.

Én nem szeretném h ennyi nyavalyát örököljön majd a gyerekem.

Nyilvan támogatom de mi lesz így vele/velünk? Ő27n


2019. máj. 6. 10:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Jogosan. Ha ennyire elhanyagolja magát az nem túl szexi. Figyelmeztesd erre. Ha nem használ akkor lépni kell.
2019. máj. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%

Nemhogy nem szexi, nem is túl élhető.

32/f

2019. máj. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a panaszokat vélhetőleg mind a túlsúlya okozza,ami ellen nagyon is tehet.


Örökletes betegsége mindenkinek lehet, bár arról nem írtál mik is ezek.Ezt vagy el tudod fogadni, vagy nem.


Ahogy érzem Neked alapjáraton nem jön be ez a lány, fölösleges Vele tölteni az idődet.


Ha viszont tévedek, akkor biztasd,kérd, légy Vele őszinte,és ha azt látod,hogy tesz azért,hogy változzon, akkor támogasd.

A saját érdekében kellene megmozdulnia, mi lesz Vele ha terhes lesz, szül, gyereket nevel?

2019. máj. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem a hited ingott meg, hanem kiábrándultál. Jobb lenne nektek külön.
2019. máj. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Az hogy visszeres kicsit a lába meg rossz a gerinc környéke az örökletes. De akkor nem nyavalygott annyit mikor keményebb fizikai munkája volt..most könnyebb van neki es rosszabb..


Hat kb 157cm es 68 kg..a hasán nagyon látszik..

2019. máj. 6. 11:00
 6/19 anonim ***** válasza:

Örökletes betegsége, akár mentális szinte sok embernek van, valószínű neked is, lehet ez akár apróság is...az már más kérdés, hogyan lehet ezen javítani.


Nekem nem párkapcsolatban, hanem barátságban jött elő ez a probléma. Régi barátom nagyon el van hízva és több, mint egy évtizede csinálja a nagy lefogyást, életmódváltást. Mindig mondja, hogy edzőterem, személyi edző, edzési terv, étrend blabla, aztán találkozunk és alig képes pár száz métert sétálni. Már azt nézi hová lehet leülni. Fogyni sem fogyott szinte semmit.

Áltatja magát ezekkel a diétás édességekkel, de semmi más normálisat nem eszik. Nekem tavaly nyáron lett elegem, nem részletezem, egy haveri társaságos közös nyaralást tett tönkre a siránkozásával, nyugdíjas szintű sopánkodásával.

Többet én vele nem megyek ilyen közös programra.


Szerintem nektek is jobb lesz külön.


De amúgy most 27 vagy 26 éves?

2019. máj. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

68 kg...

Azt hittem legalább 90.


A ülő életmód káros a gerincre, és a visszerekre, ne csodáld, hogy jobban fáj neki.

7.30-tól dolgozik 4-ig, plusz 3 óra, akkor este 8 előtt haza se ér. Plusz a házimunka, miegymás. Ilyen életmód mellett nem marad ideje sem sportolni, viszont szüksége van energiára, hogy napi 12 órát tudjon dolgozni, minden nap. Nem fog tudni koncentrálni, ha koplal. Úgyhogy jó lenne azt átgondolni, hogy mennyire is fontos neked az egészsége, mert így csak kiég és bele fog ebbe betegedni még jobban. Ér annyit az a plusz pénz?

Túl sok teher nyomja a vállát: szó szerint a gerincére megy az életmódja.

Nem piszkálni kell, hanem támogatni. Mondjuk mire hazaesik este, csinálsz neki egy levest, utána egy kis saláta, csirkével, és szépen lemennek a kilók.

Pihenő napon pedig ketten menjetek el bicikli túrára, úszni, táncolni.

Kritizálni könnyű. Csak ne lepődj meg, hogy ha az egyetlen örömforrássa a csoki, akkor kikerekedik.

2019. máj. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
80% Mondjuk ez igaz...én is azt hittem, hogy valami 100 kilós nőről beszélünk.
2019. máj. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam h kövér csak h van rajta némi +kg.

De pont ő akart munkát váltani h könnyebb legyen neki.

Egyszer már lefogyott 2eve . Jól nézett ki nem nyavalygott és nem dagadt a lába. De erre azt mondta h ekkor csont és bőrnek érezte magát..

2019. máj. 6. 11:31
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez szinte semmi.


Egyetértek, hogy ez inkább, kiábrándulás, és te most íg, yezzel igazolod magad, hogy ez a baj...

2019. máj. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!