Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan birkóztok meg azzal, hogy a párotoknak teljesen eltérő a tiétektől mondjuk a vallása/hobbija/zenei ízlése, véleménye/stb?

Figyelt kérdés
Mondjuk ő macskát szeretne, ti meg kutyát, ő vidékre akar költözni, ti meg a városba, ő rockkoncertre akar menni, ti meg moziba, hogyan kezelitek a hasonló szituációkat?

2019. máj. 6. 13:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az én ízlésemet mindig szóvá tette, nem durván de kimérten és fagyosan.

Úgyhogy visszahúzódtam a saját kis világomba.

2019. máj. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, nem kell olyannal összejönni, akivel ennyire sok ellentétes tulajdonságaitok vannak.
2019. máj. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem jövök össze olyan emberrel, akivel abszolút nem egyezik a jövőképünk és a véleményünk. Nem fog soha működni.
2019. máj. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha a párom bármely tulajdonságával nekem bírkózni kell az nem lesz a párom elsősorban. Így az én páromnak csak olyan különbségei, szokásai vannak, amik nagyon kis mértékben bosszantanak és nem ütköznek semmilyen határba nálam
2019. máj. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hosszú távon sehogy sztem...
2019. máj. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hosszú tavon nem működik az tuti igy nem kezdek olyannal aki sokmindenben eltér tőlem
2019. máj. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem csak mindenben, az is érdekel, ha ezek közül mondjuk csak 1 db érvényesül, hogyan lehet kezelni az ilyen helyzeteket, hogy valamiben nem értünk egyet?
2019. máj. 6. 13:52
 8/14 anonim ***** válasza:

Mi kompromisszumot kötünk, és néhány dolgot kölcsönösen elvezunk egyébként, amit nem is akartunk. Pl. párom moziba menne, én színházba,akkor vagy elmegyünk mindkét helyre, vagy egyik hónapban ide, másikban oda. Cserébe aznap mondjuk az a vacsi amit én szeretnék,vagy az, amit ő.


Én a vidéket preferáltam, ő a várost, hát egy "város széli" kertesházban élünk, így mindketten elégedettek vagyunk. Itt persze számítottak az okok is, nekem a falszomszédok hiánya miatt volt fontos a "vidék", neki a távolságok miatt a város, szóval mindketten jól jártunk.


szinte minden példa érvényes ránk, amit felhoztál, mindenben így működünk. Van macska is, kutya is... A kulcs igazából az, hogy mindent megbeszélünk, érvelunk, és egyikünk sem ellenséges egyébként a másik akaratával szemben. Tehát nem gyűlölöm a macskákat, a mozit sem, ő sem a kutyákat vagy a kukoricát a pizzán, csupán jobban szereti /szeretem a másik lehetőséget.


Ha mondjuk gyűlölnék moziba járni, meg a macskákat, ez nem menne ilyen konnyen...Akkor nem működne a kapcsolat. Egyébként egyikünk sem domináns, könnyen engedünk ha kell, de ha valaki akaratosabb akkor tényleg komoly problémát tud jelenteni az ilyesmi.

2019. máj. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Mi szexben különbözünk nagyon,mert nekem sokkal többször lenne kedvem. Eléggé "megvisel" ez néha...
2019. máj. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 na igen,ebben az egyben mi sem tudunk kompromisszumot kötni, mert hát ha nem akarja, nem keverhetek viagrát a vacsorájába..és egy ilyen eltérő igény lehet, hogy a kapcsolat rovására megy lassan
2019. máj. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!