Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mik azok a dolgok amiket nem szerettek a barátnőtök testén?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a narancsbőrre, pattanásra, borostás lábra és egyéb testrészekre. Van olyan probléma ami miatt nem tudnál együtt élni valakivel?
2019. máj. 6. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Ezek közül egyik se zavar

A párom testén semmi nem zavar. Pl nem vonz a tetkó, de mivel rajta van azt is imádom

2019. máj. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Hat ha szeretsz v.kit, akkor ezeket a dolgokat kb. észre sem veszed. Én mindig nagyon figyeltem minden apró részletre. Pl. Volt egy bnom aki narancsboros volt meg viszonylag fehér boru. Az elején ez zavart is, aztan egy idő után már fel sem tűnt.
2019. máj. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Exemnek logtak a mellei, szulesi csikos a hasa, ugyis szerettem, elejen zavart de kesobb mar nem.
2019. máj. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
túl jó segge van amit mindenki bámul az utcán
2019. máj. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Semmi nem zavar. Szerencsére borosta sincs, mert nem kínozza magát borotvával.
2019. máj. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%

Szerencsére a barátnőm nagyon igényes rendszeresen ápoljunk magunkat és edzünk de ha most pl lenne egy kis narancs bőre hu de nagy baj nem lenne :S szerintem észre sem venném neki!


Ja amugy szerintem ilyen téren elég szerencsés vagyok hogy minden testrészét pontját szeretem neki!


Szerintem nincs is semmi amit nem szeretek a testén! Pedig már nincs az a rozsaszin felhő alapból is ugy ismertem meg hogy nem volt rozsaszin felhő

2019. máj. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Ez valami vicc? Emberi dolgokat sorolsz fel, amik ellen tenni is lehet simán, és ez az együttélés rovására menne? Bocs, de szakadok... Az ilyen ne is éljen együtt senkivel.
2019. máj. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát, hogy nem létezik. Meg kéne jelenjen előttem egy női test, hogy azután válaszolni tudjak érdemben a kérdésedre.
2019. máj. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!