Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom szex után havernak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom szex után havernak tekint, létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Miután együtt vagyunk és ő kielegul utána olyan lesz mint akinek elet célja marcsak az éves és az alvás és annyira eltavolodik. Olyan mintha csak havernak tekintene. Miért lehet ez?

2019. máj. 6. 16:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%
"ő kielegul" => Tehát téged ki se elégít?
2019. máj. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Hat én nem mindig.. van hogy igen de ritkább.

Mégis rossz érzés hogy így “elhúzódik” utána és nem tudunk osszebujni vagy valami:( nem úgy kell érteni hogy hozzam se er, csak pl inkább telefonozik vagy ilyesmi.


Neked meg csak azért kell beírni hogy provokalhass mi? Legyszi a gyerekes viselkedesed máshol folytasd koszi!

2019. máj. 6. 17:18
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
#1 vagyok. Én tuti nem szexelnék vele addig, amíg engem nem elégít ki. Az meg, hogy utána mi van, is elgondolkodtató.
2019. máj. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem provokáltam, de nem tudom felfogni, hogy mi nem világos ezen? De te is az a fajta ember vagy, aki nem is akarja látni. Akkor? Ennyi. Sok boldogságot vele.
2019. máj. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#1-es lehet igazad van de mégis szeretem es nem tudok nemet mondani neki. A filmekben olyan romantikus tud lenni hogy szex után osszebujnak, [tudom hogy az csak film] de élőben mégis csak annyi hogy szex után elmegyunk tusolni aztán ő telefonozik, és meg ha hozza is bujnek, nem reagál ra semmit csak hagyja...



#2-es ne irj akkor ha nem tudsz normálisan beszélni vagy esetleg valami okosat mondani. Nem kell fikázni.

2019. máj. 6. 17:33
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Még ha nyers is a stílus, mindegyik válaszolónak igaza van. Eléggé egyoldalúnak tűnik ez a szerelem dolog. Szerelmes férfi nem viselkedik ilyen távolságtartóan, ez tuti.
2019. máj. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%
Tudod, kérdező, férfi és nő két külön világ. A férfiaknak egy jó szex után hatalmasra nő a tettvágyuk. Egy hegyet arrébb tudnának tolni. A nő gyengédségre vágyik. Megerősítésre, hogy nem csak "arra" kellett a pasinak. A pasiknak meg kell tanulnia kezelni ezt a különbséget, és megadni a nőnek, amire vágyik. Aki ezt nem akarja megtenni, az vagy nem szerelmes, vagy fogalma sincs a szexkultúráról.
2019. máj. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem fog változni. Mind addig még te nagyon szerelmes vagy. A párod meg úgy jól el van veled. Neki megvan ami elég. Csendesedik a szerelmed, majd lefogsz te tőle lépni. Egyre jobban fogod érezni, nem ezt szeretnéd, neked ez kevés. Na és ne áltasd magad, hogy majd jobb lesz, ez csak rosszabb lesz idővel.
2019. máj. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Ha törölteted, akkor is igazam van. Semmi bántás nem volt benne, csak nem fogom cukorfelhőbe vonni a tényeket. Minek teszel fel kérdést, ha úgyis leszarod és mindenkinek ellent mondasz?
2019. máj. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%
Mert az vagy neki. A szexhaverja, dugópajti, egy fix lyuk amibe üríthet. Sajnálom, hogy kilyukasztom a lufidat, de ez a csávó még csak véletlenül sem szeret téged.
2019. máj. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!