Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fogadjam el, hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el, hogy ennyire kilóg?

Figyelt kérdés
Tudom millió kérdés van erről! Több mint fél éve vagyunk együtt barátommal, nagyon szeretjük egymást, de egyszerűen szégyenlős vagyok még mindig. Nagyon kilóg a kisajkam és félek megmondani neki hogy amiatt nem merek levetkőzni előtte.Tartok attól hogy még ilyet nem látott és furának tartja. Mit csináljak? kb 1-1,5 cmes ami kilóg. Én utálom. :/
2019. máj. 6. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
nem fog furának tartani, fel is fog izgatni neki
2019. máj. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Beszélj vele erről, hogy megértse, mi bajod. Onnantól meg se lepődik, mert tudja, hogy olyan.
2019. máj. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
És ti komolyan felnőttek vagytok? Párkapcsolatban? Jézusom...
2019. máj. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Fél éve együtt és nem szexeltek?
2019. máj. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Férfiként, elmondok neked egy férfi titkot!


1000-ből, 998 pasi örül, ha BÁRMILYEN, puncit kap!

A maradék 2-ből az egyik homár, így neki mindegy, a másik meg egy Rájenrejnodsz kaliberű milliárdos csemete, aki nem veled jár.

2019. máj. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%
Ne fogadd el!! Add nekem, hogy csokoljam, nyaljam, szeressem!!!!
2019. máj. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
En is sokaig azt hittem, hogy emiatt majd visszautasitanak szex kozbe. Ket fele ferfi van: aki nem jegyzi meg vagy aki megjegyzi es tetszik neki. Hidd el, hogy nem csak a tied ilyen es ez semmiben se befolyasol! Szeresd a tested, es hidd el, hogy a fiu akivel fel eve egyutt vagy nem 1 cm miatt fog elhagyni :) Fogadd el onmagad! 😊
2019. máj. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%
A pasinak mindegy, csak luk legyen. Miért, te visszaztasítanád, ha lógósabb zacsija lenne? Na látod.
2019. máj. 7. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!