Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg bunkó vagyok emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bunkó vagyok emiatt?

Figyelt kérdés

A párom hajnalban megy dolgozni, 4 körül kel, viszont most is még gépezik, reggel viszont amikor ír, kérdezem hogy van, hogy aludt, akkor mindig mondja, hogy fáradt, álmos. Én ilyenkor nem igazán reagálok. Megkérdezte hogy miért nem, nem is sajnálom? Mondtam hogy én ilyenkor nem tudom egyáltalán sajnálni, magának csinálja, miért nem fekszik időben és akkor reggel nem lesz nyavalygás.


Erre megkaptam hogy milyen érzéketlen vagyok, meg semmi lojalitás nincs bennem.


Vállalom, én sajnos akkor sem tudom sajnálni ha mondjuk sokat iszik és másnap rosszul van :D neki ez is rosszul esik.



Tényleg másképp kellene hozzá állnom?

Szerintem igazam van és ezen nem vagyok hajlandó változtatni.. :D


Én 24N. Párom 27F


2019. máj. 6. 22:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én se sajnálnám. Kicsit több, mint 1 évig dolgoztam szállodában, én is hajnali 4-kor keltem. De tudtam, mennyi alvásra van szükségem, minimum 6 órát mindig aludtam (de inkább 8-at). Szerintem igazad van.
2019. máj. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy bunkó! Sőt..megérdemli,hogy ne sajnáld
2019. máj. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó hozzáállás az, hogy nem leszel az áldozata!
2019. máj. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Jó vagy, bige! 31F
2019. máj. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút egészségesen állsz hozzá. Aki magának szándékosan bajt okoz, azon próbálhatok segíteni(ha hagyja), de nem sajnálom, nem babusgatom.
2019. máj. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennek mi köze a lojalitáshoz?? Én is 4kor kelek, de akkor 9körül ágyban kell lenni. Ha 10kor megyek , akkor másnap hulla leszek.. Nem vagy bunkó , ne hallgass rá.
2019. máj. 7. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

A párod rettentő gyerekes. Kb 16 évesen csináltam ilyet utoljára, hogy egy dolgot ami kötelező és felelősségem van iránta, halogattam olyan dolgok miatt amik szimplán csak örömet okoznak. Tipikus példája ennek az érettségit elbukó kölyök aki tanulás helyett sorozatokat nézett meg kiment inni a haverokkal.

Megértelek, hogy nem tudod sajnálni, ilyen hozzáállású embert nem is igazán lehet. Magyarázd el neki hogy ez miért gáz, hátha felfogja és lassan egyedül akar majd tenni ellene

2019. máj. 7. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

És akkor most te voltál anyuci, aki lebacta a kisfiát, mert sokáig volt fenn éjjel. Jobban érzed magad te vagy ő attól, hogy igazad van?


Anyám mindig azt mondta: tudod mi jár annak, akinek igaza van? A szája. És tényleg így van.


Folytasd csak, megromlik a kapcsolatotok, aztán kereshetsz új pasit.


A férfiak sokszor nem megoldást, még annyira sem kioktatást várnak, csak egy együttérző mondatot. Sajnálom, drágám.


Ugyanez tudományos háttérrel: [link]

2019. máj. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Emellett a kisgyereknek tuno faszi mellett pedofilnak ereznem magam. Komolyan mintha egy 6 eves ovodassal folytatott parbeszedet irtad volna le.
2019. máj. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg az vagy.

Kérdez tőled valamit, te meg nem írsz neki semmit?

Gondolom még vinnyogsz is hozzá, de nem csak bunkó, tahó is vagy, mint itt a gyk-s nők legtöbbje, ha ilyen kérdést feltesznek.

2019. máj. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!