Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most őszintén, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén, szerintetek normális a barátom, ezèrt akart szakìtani?

Figyelt kérdés

esküszöm most vagy èn kattantam be vagy nemtudom, de ezt a sztorit muszáj kiìrnom, hogy más mit szòl?!


a párom külföldön van, èn megyek utána 1 hèt mùlva. ott akarunk házat venni. ő már kinnt van 2 hete. mondtam neki hogy menjen el nèzni házakat, küldjön nekem kèpeket addig. el is ment, találtunk egy szèp házat ùgy volt hogy megvesszük.beszèlt az ügynökkel meg minden. az utolsò pillanatban viszont szinte ajándèk áron találtam egy másik házat, ès a mellett voksoltam. sztem jogom van több ingatlant megnèzni ès dõnteni hogy mire költöm a pènzem, na de ő elkezdte mondani, hogy most mit mondjon az ügynökek stb. azt hozzáteszem, hogy mèg papìrok semmi foglalò ilyesmi nem volt, csak megnèztük ès mondtuk hogy tetszik, èrdekelne. de nem is ez volt a gond. csak mondogatta hogy most ő mit mondjon az ügynöknek. erre felkaptam a vizet mondtam neki hogy hagyd rám. kikerestem az ügynök számát a neten ès beszèltem vele hogy ne haragudjon, nem tudjuk megvenni mert hirtelen találtunk másikat ès köszönöm a rengeteg erőfeszítést stb.

erre a párom bekattant, hogy hogy mertem beszèlni az ügynökkel az ő engedélye nèlkül, ō nem adott nekem erre felhatalmazást, ès hogy most biztos azt hiszi az ügynök hogy ő nem merte felhìvni megmondani. erre mondom, mièrt, èn nem beszèlhetek vele vagy mi? egy pár vagyunk, mint 1 emberkènt mièrt ne hivhatnám fel?! ès mondom egyèbkènt azèrt hívtam fel hogy elvigyem a balhèt mert vègül èn mondtam nemet, ès az èn döntésem volt, szòval ùgy gondoltam vállalom a felelőssèget ès megmondom. szòval pont hogy sztem jòt tettem ezzel. erre ő minden csùnya szòval illetett, b+, hùzz az èletemből stb, ès szakìtani akart. azòta bocsánatot kèrt de alìg beszèl velem.

ja ès annyira lesokkolt hogy ez miatt akart szakìtani, nem is számìtottam ilyenre, ez sztem egy teljesen hètköznapi normális szitu, hogy annyira lesokkolt, hogy mèg èn ilyedtem meg hogy elvesztem mert szakìtani akart tènyleg ès mèg èn kèrtem elnézést hogyha rosszat tettem ès könyörögtem hogy bocsásson meg. komolyan mondom nem tèrek magamhoz. sztem nem komplett arra jöttem rá. vagy velem van a baj? komolyan sokkot kaptam


2019. máj. 7. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez egy nehéz kérdés. Valahol megértem mindkét fél részét. Párod túlreagálta, te meg az ő "háta mögött" ügyintéztél, annak ellenére, hogy nem beszéltétek meg ezt rendesen (legalábbis ebből az írásból ez jött le). Valahol a kettő között lenne az igazság. Alaposabban meg kellett volna beszélni vele, mielőtt felhívod az ügynököt.
2019. máj. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Tetszett neki a ház, már elképzelte berendezve, meg minden más.

Miért nem beszéltétek meg előtte? Házat nem csak ár alapján veszünk, nem egy "zokni", ha majd meggondolom magam kidobom.

Szerintem jogosan bukott ki.

2019. máj. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
xD Szerintem gondoljátok még át azt az összeköltözést
2019. máj. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Mindketten hibaztatok. Ha eddig ő tartotta a kapcsolatot az ügynökkel akkor valóban hülyén fest hogy ze a háta mögött megbeszélés nélkül intézkedsz.

Mellesleg ha együtt veszekk házat a párommal azt biztos nem.igy tenném ahogy ti csináljátok

2019. máj. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem a lakáson bukott ki, hanem hogy felhìvtam az ügynököt ès ezêrt ő rossz szìnben van feltüntetve, mert biztos az ügynök azt hiszi ő nem merte felhìvni. egyedül ez volt a baja, a lakás az neki mimdegy melyik.
2019. máj. 7. 21:42
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Na, ki viseli a nadrágot? Elkezdődött már most a hatalmi harc... Mind a ketten szeretnétek az a gond, mind a ketten hibásak vagytok a kialakult helyzetért. Te túl gyorsan kezedbe vetted az irányítást, nem lett ez normálisan megbeszélve... Ilyen mentalitással sztem tényleg nem érdemes házat vennetek. Lesz még sok ilyen "ütközet" más témában. Üljetek le és durván mélyen beszéljétek át, ha tudjátok...
2019. máj. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

Azért azt jegyezzük meg, hogy a háta mögött jártál el egy mindkettőtöket érintő dologról, ami hiszed vagy sem, igen is hiba. Ekkora oltás nem jár talán érte, ezért is kért tőled bocsánatot, ahogyan te is tőle a te hibádért. Ha elfogadtátok egymás bocsánatkérését, akkor ne rinyálj, hanem dobozolj szépen, mert egy hét hamar elmegy.

32/f

2019. máj. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Hívd fel a másik ház ingatlanosát is, mondd meg annak is, h nem aktuális. Aztán hívj fel egy párterapeutát.
2019. máj. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért akart szakítani mert a tekintélyét, büszkeségét sértetted meg. Túl önérzetes. Mert hogy azt őőőő intézte és most az ügynök biztos valami papucsnak nézi. Ezt figyelembe venném mielőtt házat veszek vele... Túlságosan érdekli mások véleménye. Úgy van vele hogy tudjad már hol a helyed, hogy mertél ilyet tenni.

Ez a b+ húzz az életemből duma nagyon durva. Én sosem mondok ilyet a páromnak akit szeretek, ő se nekem pedig több mint 10 év alatt akadt már konfliktusunk.

Az meg hogy még te kértél bocsánatot... ne is haragudj, de miért csinálod ezt magaddal? Már az elején elrontod, hogy arra "neveled" a párod - veled ezt is megteheti hogy egy dolognak túl nagy jelentőséget tulajdonít amin aztán jól összevesztek és így beszélhet veled, te meg még megalázkodsz. 1 év múlva meg azt a kérdést fogod kiírni ide, hogy "közösen vettünk házat a párommal és teljesen más ember mint ahogy megismertem, mindenért engem okol és néha jól meg is ver. Mit tegyek ha nem akarom itthagyni a szép otthonunkat?"


Tehát: a párod nem komplett, de veled is baj van mert hagyod hogy így beszéljen veled, aztán meg még meg is alázkodsz. Szóval igen, a hiba benned van ha ezt nem ismered fel még most. Minimum beszélj már vele hogy most mi volt ez mielőtt közös házba költöznétek...

2019. máj. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Rockarc ***** válasza:
74%

En fednelek meg annyira, mint az utolso. Persze, hogy ha ennyire tultoja a temat es neked esik, akkor benne van az emberben, hogy gyorsan kompromisszumot probal talalni. Szerintem jol reagaltad le, nem kovettel el hibat a bocsanatkeressel. Nem azert, mert bunt kovettel el, hanem azert mert lecsillapitottad. Minden normalis ember ezt tenne, es utana elemezne a helyzetet.


Ugyanazt gondolom, mint te. Ez nem egy szimpla kifakadas, ilyen szinten nem lehet megorulni egy kapcsolatban. Sulyos onkontroll hiany. Azonnali valook. Megertem, hogy sokkot kaptal, ez komoly torest okozna barkiben. Kulonosen megdobbento, hogy egy ilyen bagatel szituacioban jott elo. Mondhatni szerencsere idoben kiderult. Ez nem "nadrag viselesi" kerdes. Ez valami durva egokitores volt. Az biztos, hogy a lakasvasarlast hatarozatlan idore elnapolnam. Es komolyan elgondolkodnek, egyedul, akar utazz is haza, hogy ezzel a mentalitassal egyutt tudsz-e elni. En boritekolom a valaszt.


43F

2019. máj. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!