Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek szerint nem leszünk jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint nem leszünk jó páros?

Figyelt kérdés

Szóval, ott kezdeném, hogy 25 éves nő vagyok. Eddig 2 hosszú kapcsolatom volt. Az utolsó után 3 évig nem tudtam senkibe beleszeretni (nagyon megviselt a szakítás).

Most végre találtam egy férfit, aki lenyűgözött kedves, cuki, imádni való. 2 napja volt az első együtt alvásunk. Minden rendben volt, kivéve azt, hogy amikor ő ölelkezve akart aludni, én általában kihámoztam magam közüle, mert nem volt kényelmes és csak akkor tudtam elaludni, amikor már nem éreztem az egész testét, csak pl. a kezét vagy lábát.

Nem emlékszek az előző kapcsolataimban hogyan alakult ez a része.. De félek, hogy ha már most is zavar, hogy alvás közben polipot játszunk, akkor ez évek után csak rosszabb lenne.

Tapasztalatok? Nem szeretnék nagyon ragaszkodni hozzá, ha utána még sem lesz komoly, nem szeretnék már többet csalódni, még ha ez önzőségnek látszik is..


2019. máj. 7. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan csináljunk problémát oda, ahol nincs is" mai kiadás.

Senki de senki nem fog összebújva aludni hosszabb távon. Nagyjából 5 percig kényelmes. Ennek semmi köze a kapcsolat milyenségéhez, egyszerű praktikusság. Összebújunk kicsit, megszeretgetem aztán bőven elég ha kicsit egymáshoz érünk alvás közben. De nem fogom kínozni magam egész éjszaka csak hogy összebújva aludjunk.

2019. máj. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt meg lehet beszelni. "Bocsi Józsi nagyon bírlak meg minden, kiraly vagy de en úgy szeretek aludni ha nem vagyunk egymason összegabajodva nekem úgy kényelmes sorry". Kb. ennyi. Aki meg ezen megsértödik az egy óvodás szintjén all.
2019. máj. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennek annyira semmi köze nincs ahhoz, hogy mennyire lesztek jó páros! Még egy csomó dologban különbözni fogtok egymástól, sokkal lényegesebb dolgokban is, mégis nagyon jó páros lehettek!
2019. máj. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Istenem...
2019. máj. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!