Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem megőrít a féltékenységé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem megőrít a féltékenységével már depressziós leszek miért ilyen?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim se már mert ne járjunk el más nőkkel k urvulni, a telefonom, ipadom minden este miután elmegyek aludni végig böngészi a hívások, üzenetek, fotók, weboldal lista stb.. az utcán rá se nézhetek egy férfira mert k urva vagyok. Nagyon rosszul érzem magam már ez miatt ahogy öregszik egyre rosszabb lesz! 50 felé jár.. Nektek volt hasonló tapasztalat? Mit lehet tenni?
2019. máj. 8. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

El lehet válni.

32/f

2019. máj. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez kellett, nyeld!
2019. máj. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kevés az önbizalma, fél hogy találsz nála jobbat. Vagy szimplán mentális problémái vannak, pl nárcisztikus és ezért uralkodik rajtad. De ugye tudod, hogy csak azon lehet uralkodni aki hagyja magát? Te is tudod erre a kérdésre a választ vagy lépsz, vagy nem és minden marad így. Ebben az esetben fölösleges sírni.
2019. máj. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Enyém is 50-es.Rengeteg cirkusz volt, ok nélkül.Mindennap mindent àtnézett, gyanúsítgatott, vàdolt.Ez ment 3 év 365 napjàn.

Aztàn a Sors utamba sodort valakit, addig bszoga.tott a pàrom ok nélkül, míg màs karjàban kötöttem ki.Nem vagyok rà büszke, de ez az igazsàg.

Ma ott tartunk, hogy lesi minden kívànsàgom, eszébe nincs féltékenykedni, nagyon jól tudja, hogy mikor hol vagyok, és nincs szükségem senki màsra.

Magyaràzd el neki, hogy pont azt fogja elérni, amivel most vàdol.

2019. máj. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te választottál egy ilyen pszichopatát társnak, nem tudlak sajnálni. Ha lenne egy kis eszed nem a barátaidat dobtad volna el az első ilyen ultimátumnál, hanem ezt az undorító alakot, de tudod sose késő kilépni.
2019. máj. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!