Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi lehet igaz ebből?

Figyelt kérdés

"+ elmondanám, h a nagymellű nők túlnyomó többsége gyenge az ágyban. Talán azt hiszik, h attól már ők a főnyeremény, h 2 lufit bedobnak az ágyba. A kisebb mellűek viszont dokkal közvetlenebbek, nyitottabbak, szerethetőbbek.. ;-)"


Férfiak, van ebben igazság?


2019. máj. 8. 21:49
 1/6 A kérdező kommentje:
A hozzászólás az oldalról származik, a kommentelő neme nem ismert.
2019. máj. 8. 21:49
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a vékony lányok ilyenek. Hozzák a pici kerek mellük meg a lapos hasuk, aztán azt hiszik, hogy ennyi elég is a jó szexhez.
2019. máj. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem feltétlenül van a kettő között összefüggés. Talán furán hangzik, de én a szexuális kultúrát sokkal inkább az intelligenciához kapcsolnám. Az, hogy valaki jó az ágyban tanulási folyamat kérdése és megfelelő kommunikáció, tájékozottság kell hozzá. Ez szerintem jobban összefügg az intelligenciával mint a külsővel.
2019. máj. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Én nagymellű nőként kifejezetten utálom, ha csak a mellem a főszereplő. Mondjuk nem értem, ha valaki a kismellűeket szereti, akkor miért kell belerúgnia a nagyobb mellel rendelkező nőkbe? Nála is biztosan ki lehetne emelni valami adottságot, amit más utál és azzal példálózni sértően.


Ja bocs, férfiakat kérdeztél.

2019. máj. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlegi páromnak túlzással mondhatom hogy A kosaras melltartó kell ha jól kitömi. Nagyon tüzes és vadóc az ágyban.

Volt H-s csajom, geszes mell, lapos has, kerek popsi. Ő is olyan volt mint egy hurrikán.

Semmi köze az alkatnak ahhoz hogy ki milyen.

A hormonoknak, szexuális igénynek, tapasztalatnak, kultúrának sokkal több köze van hozzá.

2019. máj. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Minden ilyen jellegű kérdésből az lesz, hogy az érintettek igyekszenek megvédeni magukat.

A valóságban azonban ebben tényleg lehet valami. A nagy mellű nők közt többen vannak, akiknek gond van a hormonális háztartásával. Ha ez egy kis teltséggel is párosul, akkor meg főleg. És általában párosul. Ők tényleg kevésbé kívánósak és kevésbé akarnak pluszt nyújtani. Meg amúgy is megszokták, hogy a mellükkel már nyert ügyük van.

2019. máj. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!