Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből a "kis hazugságbol" kellene ügyet csinálni?

Figyelt kérdés

A párom nem cigizik. Néha érzem rajta, akkor megkérdezem, olyankor mondja, hogy "ja elszívtam egy szálat mert nagyon rossz napom volt". Igazából nincs ebből semmi.


Írta a kollégájának, hogy késik, vegyen már neki egy doboz cigit.


Este rákérdeztem hogy amúgy kérni szokott cigit vagy vagy neki?

Azt mondta most 1 szál miatt minek venne? Kér aztán kész.


Megmondom őszintén nem értem miért hazudik, tudja hogy a cigiből nincs semmi, ő is rákérdez ha mondjuk érzi rajtam.


Egyébként sosem hazudott, mindig őszinte volt, de most úgy érzem megingott a bizalmam.

Vagy nem érdemes egy ilyen kis dolgon fennakadni?


2019. máj. 9. 04:17
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Ez még talán nem a "minden hazugság volt" kategória.

32/f

2019. máj. 9. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Nem kell. Oka van, hogy nem mondja meg, hogy titkolja előled, de az okot neked kell tudni, mi nem tudjuk.
2019. máj. 9. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Vagy valami más áll a háttérben. Vagy tényleg fél elmondani neked a cigit.
2019. máj. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Leírtam, hogy sose volt ebből gond, nem problémázik egyikőnk se rajta, ha a másik elsziv néha 1 szálat. Nem volt harag, se vita, semmi.


Csak úgy gondolom, hogy aki ilyen jelentéktelen dologban nem mond igazat, pedig tudja, hogy ha annyiit mond, hogy "vettem egy dobozzal, hogy legyen, ne kelljen már kérni, vagy akitől kérni szoktam visszaadjam" vagy bármi.. abból sincs baj..


De ebben nem őszinte..

2019. máj. 9. 06:24
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Én nagyon szoktan szégyellni magam, mikor egy szenvedélyemről nem tudok leállni. És ilyenkor bizony van hogy hazudok. Meg néha egy kis kegyes hazugság is befigyel, esetleg elhallgatok dolgokat. De nem az olyan dolgokban, amik igazán számítanak.
2019. máj. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Azért vannak fokozatok. Füllentés, mellébeszélés, kamu vagy ocsmány hazugság Nem mindegy. Ez max. füllentés. Olyan érzésem van hogy fogást keresel mert nincs mibe belekötni.
2019. máj. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!