Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet ebbol kiszedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ebbol kiszedni egy 34 eves ferfit?

Figyelt kérdés

Allandoan a baratai vannak az eloterben, a kozeli barataik mind egyedualloak es masbol se allnak csak mindennap munka utan egyutt vannak, hetvegen meg folytatodik a bulizas... velem ezt kovetoen van egyutt otthon este...

mondtam mar neki korabban hogy tolthetne velem tobb idot de suket fulekre talalt a tobbszori keresem es vita/sertodottseg lett belole...

mielott mondanatok ezt en meg is untam es mikor elfigyott a turelmem egy balhe kisereteben ki is dobtam. Hetekkel kesobb megis megkeresett en hulye pedig kibekultem vele... Latok rajta nemi valtozast, es en is probalok meg ennel is turelmesebb lenni de mikor mar az egesz delutant egyutt toltottek es munka utan en vele szeretnem tolteni az idot otthon, nem kepes engem otthon varni... ez nem mindennapos mert elozo nap sem talalkoztunk illetve mint irtam en sem hiszteriazok de nem tudom hogy erdemes e varnom vagy csinalnom barmit hogy ez valtozzon..

mert igy hogy meg igy se vart otthon hanem egy orara ra jott volna a haverjatol haza, nem vartam ra es hazajottem en is, ugyis faradt voltam

Kesobb termeszetesen ment a rinya hogy nem egyutt toltottuk az estet mint szoktuk..


Szerintetek? Ugy gondolom ez a hozzallas inkabb mar 20on evesekre jellemzo, es nala ezt a kettosseget veszem eszre h nem igazan akar ebbol kiszakadni vagy mast eloterbe helyezni 34 evesen sem...


2019. máj. 9. 09:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Sehogy, ez a férfi mehet a kukába, mondom ezt férfiként.
2019. máj. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
34 évesen mindig ilyen fog maradni....
2019. máj. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ő megragadt az egyetemista haverok, buli, fanta szinten. Volt ilyen exem, nem változott semmit ő se. Felelősségérzet 0. Az ilyen férfival semmi komolyabbat nem tudsz tervezni, gondolj bele, lenne gyereketek, ülhetnél vele otthon, míg ő haverozik..30n
2019. máj. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%
egy otthonülőt keress és vele nézheted a tvt..
2019. máj. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Fiatalabb koratol kezdve nagyon el volt kenyeztetve es most is csak az valtozott 10evvel ezelottrol hogy dolgozik es nem csak buli buli hatan van..
2019. máj. 9. 09:34
 6/11 A kérdező kommentje:
#4es van egy arnyalatni atmenet az otthon ulo es a az allandoan bulizo felnott 34 eves ferfi kozt 😃😃😃
2019. máj. 9. 09:41
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha ő így önmaga, és így érzi jól magát, akkor miért akarod kiszedni ebből az állapotból? Be akarod korlátozni, börtönbe zárni, vagy mi? Beteges gondolat...
2019. máj. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
😂
2019. máj. 9. 10:37
 9/11 A kérdező kommentje:
Jolvan 👍🏽
2019. máj. 9. 10:37
 10/11 anonim ***** válasza:

Az emberek és ezáltal a szükségleteik és prioritásaik is különbözőek. Amikor egy kapcsolatban az egyik fél alapjaiban meg akarja változtatni a másikat régen rossz. Fogd fel, hogy ő ilyen. Mit szólnál ha ő akarna megváltoztatni és azon veszekedne folyton, hogy nem haverozol vele naponta, miért kell otthon ülni? Mit szólnál? Hogy mert ez normális, mert ezt akarod, mert stb. Persze, a te nézőpontodból úgy vannak a dolgok rendben. Csak neki meg másképp.


Különbözőek vagytok. Az értékrendetek, mást akartok. Nem harcolni kell egymással hanem rájönni, hogy nem vagytok egymáshoz valók. Ti nem egymást kerestétek. Ő még nem ért oda, hogy komolyan lekösse magát. Harcolhattok egymással még jó sokáig ha gondoljátok de egyszerűbb olyan társat keresni ajivel megegyeznek a terveitek,elképzeléseitek.

2019. máj. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!