Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miattam ment tönkre a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miattam ment tönkre a barátnőm barátsága?

Figyelt kérdés

A legjob barátnője 1 évet külföldön volt, ott jött össze egy magyar sráccal, akit később odaköltöztetett magához (együtt laktak a barátnőmmel addig albérletben, így mi is összeköltöztünk ugyanabban a társasházban). Amíg nem jelent meg a srác, a barátnő mindig arról beszélt, hogy a legjob barátok leszünk majd, együtt fogunk Fifázni meg focit nézni amíg ők csajoskodnak. Az első találkozás elég furára sikerült, a srác tipikus nagymenő gyerek! Azért próbáltam vele eldumálni. Ahogy teltek a hetek, elkezdett panaszkodni a barátnőm, hogy nem keresi a csaj, nem reagál. Aztán a folyosón elment mellette szó nélkül! Közös ismerősöktől nyomoztam ki, hogy a háttérben az van, hogy a srác azt mondta rám, hogy egy nyápic nyomoronc vagyok, ő ilyenekkek nem áll szóba. És a csaj ezért elkezdett mással barátkozni, olyannak ahol a férfivel is jól kijön a pasija.

15 éves barátságnak lett ezzel vége, úgy érzem az én hibámból. Mit tudok tenni? A kapcsolatunkon is meglátszik sajnos.


2019. máj. 10. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miattam is tönkrement az exem barátsága, de nem veszített vele semmit, és ezt ő is tudta.
2019. máj. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Szóval ha jólértem egy helyen lakik mindenki? Akkor felelőtlen döntés volt így összeköltözni hogy aztse tudtátok ki kicsoda ...
2019. máj. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan nem. A barátnőd barátnője megszédült a sráctól, az meg oltja ezerrel.
2019. máj. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Add meg az elérhetőségét helyrerakom. Alfákat csak alfa rakhat helyre.
2019. máj. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnőd barátnőjének ennyit ért a barátság, akkor azért nem kár.
2019. máj. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem direkt tetted, nem a te hibád. Hidd el, teljesen akaratlanul tettél a barátnődnek egy szívességet, egy ilyen "barátságért" nem kár. Ha a barátnődnek van egy kis esze, akkor erre ő is rájön.
2019. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ezért ment tönkre: "És a csaj ezért elkezdett mással barátkozni, olyannak ahol a férfivel is jól kijön a pasija."


Ha a barátnője 15 évnyi barátságot dobott ki az ablakon, mert a barátnője PASIJÁT nem bírja az új kanja, akkor ő nem értékelte annyira a barátságot mint kellett volna/mint amennyire a barátnőd gondolta. Az egészséges megoldás itt az, hogy ha a két lány kedveli egymást, barátkoznak a pasijaiktól függetlenül, legfeljebb titeket nem hívnak, és ha ti ketten nem vagytok szimpik egymásnak, akkor a barátnő pasija keres saját barátokat mint a nagyfiúk, és nem a csaja barátnőinek a pasijaival akar haverkodni.

2019. máj. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem miattad ment tönkre. Ilyen baratnőert nem kár. Szánalmas a csaj.
2019. máj. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
" srác azt mondta rám, hogy egy nyápic nyomoronc vagyok, ő ilyenekkek nem áll szóba" Primitív banda. Nem a te hibád. Egyik barátnőm folyamatosan lekezelően beszélt a barátomról, emiatt is szakítottam meg vele a kapcsolatot.
2019. máj. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezert a baratsagert nem kar, ne legyen buntudatod.
2019. máj. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!