Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. A "barátom? Teljesen megváltozott mikor elment foiskolára, a kapcsolatunk megromlott, és szakítás után próbálná helyre hozni, de már mást szeretek, csak nagyon bonyolult az egész. Valami tanács?

Figyelt kérdés

Még gimiben jottunk ossze, februárban volt 3 éve. A barátom most elso éves egyetemen, és azóta teljesen megváltozott. tobb mint 300km választ el minket, hétvégente találkoztunk mindig, de fokozatosan lett rosszabb. egyre kevesebbet beszéltunk, volt, hogy azt mondta aludni megy, mikozben a haverjaival diszkóba mentek, stb. az évfordulónk elott már szinte alig beszéltunk, nemcsak telefonon, személyesen is alig volt témánk, csak szótlanul elvoltunk. voltak persze jó pillanatok, és akkor úgy éreztem, hogy megéri, ha az ilyen pillanatokkal kárpótol.viszont nem bírtam tovább, ezért ugy dontottem szakítok vele. nagyon rossz volt, de megismertem valakit, és aztán kezdtem magam jól érezni. viszont az a srác majdnem 2 évvel kisebb tolem, még csak 17. elmondtam a barátomnak mindent, azt is hogy kedvelem azt a srácot. azt válaszolta, hogy ad nekem idot, hogy eldontsem mit szeretnék. (mondtam hogy a másik sráccal szeretnék lenni, vele meg szakítani) viszont szó nélkul beállított hozzánk, nem ment el, azt mondta szeret, nem adja fel, meg lehet, hogy részemrol vége van, de részérol nincs. mondta, hogy ha elhagyom, akkor ezt így nem bírja, nincs tovább értelme az életének, folyton irkál, hanuzeneteket kuld, amiben elmondja sírva, hogy sajnálja, tudja, hogy o rontotta el, de már megváltozott, én vagyok a mindene... 3 év alatt sehol nem voltunk egyutt, mindig csak a haverjaival ment, velem sehová, most meg lefoglalt szállást és repulogyejeket Veronába, ahol (véletlen elszólta magát) meg akarja kérni a kezem. Pont a szuletésnapomra foglalt le mindent. de én már nem tudom ot úgy szeretni, mint régen, Túĺ sokat sírtam miatta, amíg o bulikba járt és nem torodott velem.

viszont azzal, hogy eljott a szakításunk után is, nagy port kavart... én úgy voltam vele, hogy szakítottunk, és elkedztem azzal a sráccal lógni, csakhogy a szomszédom a srác anyjának valamilyen rokona, és (amúgy sokat hozzá is tett, ami nem volt igaz) elmondta, hogy itt volt, meg minden. Igazából én a srácnak mindig írtam, hogy mi van, hívtam is, (akkor még sírva) hogy nem tudom mit csinaljak mert itt vár a ház elott. Csakhogy az anyja is megtudta, és hivogatott, hogy mit képzelek magamról, hogy bolondítom a fiát, meg, hogy el fogja tolem tiltani, stb... most ott tartok, hogy nem tudom mi a helyzet. A "barátommal" már szakítottunk, és a sráccal vagyok, viszont a szomszédom ha unatkozik, néha még mindig hazudozik. a srác anyja meg hivogat, hogy kedvel meg minden, de... beleszerettem a srácba, viszont a falnak tudnék menni az anyjától is és a tesójától is, és kezd az egész taszítani, hiába szeretem. A volt barátomnak meg rettenetesen hiányzik a családja, és néha o is... nem tudom mit tegyek. Maradjak a sráccal, vagy inkább a volt barátommal... A sráccal kb 2 hónapja vagyunk egyutt, hivatalosan 1 hónapja. viszont annak ellenére amit a volt barátom tett, még mindig szeretem... nem akarom megbántani egyikojuket sem, de mindkettot szeretem. Valaki tudna segíteni? ti mit tennétek? (bocs ha hosszu lett. ertelmes kommenteket légyszi)


2019. máj. 12. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Mást szeretek = nem csóró főiskolás az új kiszemelt, mi? :)))
2019. máj. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1 - ja, csóró gimis inkább. Jó hogy a cimnél nem jutottál tovább.


Kérdező: érzelmileg most nagyon manipulál, de ne hagyd magad, ha a másik srácot keresed, egy repjegy filléres költség és nem te kérted hogy lefoglalja, az igéretek meg üres lufik, ha eddig tett a fejedre.

2019. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, mi a kérdés. Nyíltan kell beszélni mind a kettővel. Megmondani mit akarsz.


Veronába menni meg igent mondani a legnagyobb baromság lenne.

2019. máj. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet kicsit régimódi vagyok, de szerintem meg kell próbálni megjavítani azt, ami elromlott. Ha nem megy, nyilván nincs értelme erőlködni, de megpróbálni meg lehet.


Lehet hogy mindkettejüktől külön kéne egy kis távolságot tartani, átgondolni hogy mit akarsz. Ha úgy érzed szereted az exed, és úgy látod hogy most próbálkozik tenni azellen ami miatt tönkrement a kapcsolatotok, akkor megpróbálhatod, és kiderül így működik e.


Ha arra jutsz hogy nincs értelme vele próbálkozni, akkor meg válaszd a fiatal fiút.

2019. máj. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!