Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha mostanában fontosabb más,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mostanában fontosabb más, akkor?

Figyelt kérdés

A barátom eddig nem volt eljárós, de mindig szüksége volt havonta, vagy kéthavonta 1x elmenni a haverjához.

Mostanában alig beszélünk, 2 hetente megy a haverjához. Viszont szex ugyanúgy volt, mert én is akartam őt.


De...

Én elkezdtem a hanyagolás miatt beszélgetni másokkal, vagyis inkább mással.., nagyon jól megértem magam az emberekkel. A szex is ritkult köztünk, amit szóvá is tett.


Szerinte most így jó, ahogy vagyunk, viszont amikor mondtam neki hogy nem miatta vagyok fent facen, hogy azt várom írjon.... Na ezen is felkapta a vizet..


Nem értem. Szerinte nincs probléma, szerintem van. Fogadjam el és kész.

Össze akartunk költözni, de azt hiszem így már azt sem akarom.


2019. máj. 12. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Neked ez így nem jó, találtál már mást is. Mi a kérdés?
2019. máj. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valójában önmagadat is becsapod, meg a pasidat is. Kérdés, miért vagy még ebben a kapcsolatban.
2019. máj. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!