Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normàlis ha valaki szabadnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normàlis ha valaki szabadnak érzi magàt, amikor a baràtnője elutazott 3 napra a szüleihez?

Figyelt kérdés

Alapból fel sem tűnik a dolog, de mikor lelép, és RÀDÖBBENSZ: most azt nézhetsz a TV-ben, amit akarsz. Most végre olvashatsz, mert nem nyüstöl azzal, hogy szexelni akar. Hogy akàr egész éjjel a haverokkal bulizhatsz. Hogy nem kell végighallgatnod a problémàit a munkahelyén, stb...


F


2019. máj. 12. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

Igen!


A házasságban pedig minden ilyen perc ajándék!


Cseréld le a csajt!

2019. máj. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Egy normális boldog kapcsolatban ilyennek nem szabadna előfordulnia.+
2019. máj. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
En is mindig igy erzem ha a ferjem nincs itthon, pedig imadom de vegre nyugiban tevezhetek, stb.
2019. máj. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kell tér néha mindenkinek
2019. máj. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Hát normális addig a szintig amíg úgy érzed hogy az én idődet töltöd el és nem pedig ahogy írtad nyavajog neked a munkahelyéről és ezt nem kell hallgatnod.. szerintem ha így állsz hozzá hogy kussoljál már asszony nézném a tvt az gáz. Ha valaki fontos akkor megállítjuk azt a hülye filmet vagy kikapcsoljuk a tvt és figyelünk a másikra. Más kérdés hogy ha tényleg minden kis dolog miatt nyafog pl egyik munkatársa is ugyanolyan ruhát vett fel aznap az nyafogas és ezt értem miért nem akarod végighallgatni de ha komoly gondok vannak jól esik legalább elmesélni valakinek az álláspontunkat ha megoldást nem is tud de ezzel is segít. Döntsd el te hogyan állsz a baratnodhoz és sztem szakíts vele ha hülyén állsz hozzá mert jobbat érdemel nálad.
2019. máj. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na az ilyen értelmetlen női szófosàsból lett elegem, amit az 5-ös idefirkantott. Rémes!
2019. máj. 12. 20:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Normalis kapcsolatban egyutt neztek a teveben musorokat, es nem tilt el barati talalkozoktol. Meg jobb esetben egyutt mentek barati osszejovetelekre.


A leirasod alapjan a ti kapcsolatatok nincs rendben. Miert nem szivesen hallgatod meg, amikor a munkahelyi problemairol mesel?


24/N

2019. máj. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom, hogy ilyen akkor történt meg a kapcsolatomban, amikor már nem szerettem az illetőt. Addig max. 1 nap volt, amíg nem kezdett el hiányozni.
2019. máj. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!