Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki hogy nem adok penzt ugy hogy ne ezen muljon a kapcsolat? a tobbi lent

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok belé, a kapcs.elejen vagyunk, de mar regota ismerjuk egymast.

1x adtam penzt amikor tudtam hogy szuksegben van es kerte hogy segítsek, most viszont folyamatosan penzt ker mert nem tud kijonni a fizujából.

Ö most nehez helyzetben van, szivesen segitenék, csak nagyon az elejen vagyunk a kapcs.nak, ö ertem nemnagyon tesz semmit csak kér.

Mit tegyek?


2019. máj. 12. 22:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem szívesen adsz neki, akkor ne adj. Viszont akkor minek vagy vele? Inkább szakíts, ha azt érzed, hogy kihasznál.
2019. máj. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%
Megmondod, hogy nem tudsz több pénzt adni. Ha ezen múlik a kapcsolat, tehát szakít, akkor jobb is.
2019. máj. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
egy 10es-20as kellene neki vagy ha lehet ennél több..
2019. máj. 12. 22:24
 4/31 A kérdező kommentje:
Gyakran szokott penzt kerni, es tudja hogy barmit erte odaadnek de kellene.hogy ö is tegyen.ertem.vmit ugy erzem. Igy inkabb kihasznalasnak erzem
2019. máj. 12. 22:30
 5/31 anonim ***** válasza:
84%
Kapcsolat elején ennyit lejmolni nem túl bíztató. Azért a kapcsolat előtt csak meg tudott valahogy élni. Mondd meg neki nyugodtan, hogy neked is szükséged van a pénzre, nem tudsz többet adni. Ha ezért szakít, akkor nem kár érte, legalább megszabadultál egy ingyenélőtől.
2019. máj. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
A mult honapba mondtam hogy nem tudok adni, nem szakitott de megint kerihogy segítsek. Vagyis folyamatosan minden ho.ba kitartoan kér. Nem szakít csak már unom hogy kellene penz erre vagy arra, de ruhat vesz magának..
2019. máj. 12. 22:38
 7/31 A kérdező kommentje:

Legszivesebben megmondanam neki.hogy eggyaltalan ne kerjen tolem eggyelore, viszont lehet tul durva lenne.

Mit tegyek szerintetek vagy mit mondjak?

2019. máj. 12. 22:40
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Kihasznál.


Lehetne ragozni, színezni, de a konklúzió akkor is az lenne, hogy kihasznál.

2019. máj. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
95%
Már nem azért, ha nekem nincs pénzem ruhára, akkor nem veszek, ilyen egyszerű, ne a te kontódra töltse fel a ruhatárát. Amúgy tényleg kihasznál, hiába mentegeted, és bizony ha nem mondod neki, hogy NEM, akkor kitartóan folytatni fogja.
2019. máj. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Kihasznál, dobd ki
2019. máj. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!