Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Illik ajándékot kérni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik ajándékot kérni a párunktól karácsonyra/születésnapra/évfordulóra?

Figyelt kérdés
2019. máj. 12. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

nem ezeket nem kérni kell hanem adni!


anyát sem kéred meg hogy kapj valami ajándékot karira meg szűlinapra ugye?

2019. máj. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én régebben valakitől csak annyit kértem, hogy töltse velem a karácsonyt.

(Nos, mondanom sem kell, hogy nem töltötte.)


Egyébként nem illik...

2019. máj. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ezt majd én is kérni fogom és remélem nem járok majd ugy mint te! :DDD
2019. máj. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi egymás között meg szoktuk beszélni, hogy milyen ajándékra vágyunk. Sokkal jobb, mintha valami hülyeséget adnánk egymásnak, aminek a másik nem is örül.


Annyi, hogy nem illik hatalmas költségekbe verni, de gondolom nem új autót vagy lakást akartál kérni.

2019. máj. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ajándékot kérni nem illik! Vagy kapsz, vagy nem; vagy adsz, vagy nem. Ezek a lehetőségek

Max annyit mondhatsz el a másiknak, hogy minek örülnél.

2019. máj. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi Karácsonykor egy listát írunk apróságokról, és átadjuk egymásnak.

Természetesen nem szerzünk be mindent a listáról, de így van miből válogatnunk, és olyat adunk egymásnak, amit szeretnénk.

2019. máj. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen mi is igy csináljunk hogy meg beszéljünk ki mit akar! Mert nem vagyunk olyan prodek hogy az adakozás számit csak...


Nem el mondjunk minek örülne mit akar a masik és akkor azt persze ésszerű keretek közt (mert pl egy uj ház vagy autó az már más...) pl azt a fajtájú órát vagy parfümöt ékszert játékot stb


A meglepetésnek meg 1-2 apróságot szoktunk venni tisztasági szerek fehérnemű zokni ing :D csoki

2019. máj. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A semmiből így sztem nem illik. Az viszont sztem rendben van, ha kapcsolat elején megbeszélitek, hogy adtok egymásnak ötleteket ajándékozásra, és ha megbeszéltétek, akkor megemlíted, hogy épp mi tetszik neked / mit szeretnél.
2019. máj. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!