Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet tullepni a megalazottsag es a duh erzesen?

Figyelt kérdés

X ev utan atvert, (nem csalt meg, de nagyon csunya dolgokat tett) szakitottunk, majd par het utan nem csak mondta, de ugy is tunt, igyekszik megvaltozni. Egybol nem jottunk ujra ossze, lattam a pozitiv valtozasokat es szep lassan ujra kezdtuk a kapcsolatot epiteni. Sok beszelgetes, randizas stb..Jol haladtunk.

Aztan kiderult, hogy ismet hazudozik- mellettem ismerkedik, raadasul, nalunk majdnem 10 evvel fiatalabb, kozepiskolas lanyokkal. Az egyikkel tobb alkalommal is elment bulizni es le is leptek onnan.

Nem beszeltuk meg a kizarolagossagot, de 4 ev utan azt hittem, ha a kapcsolatunkat akarjuk megjavitani, egyertelmu, hogy nem ismerkedunk massal.

Becsapottnak, duhosnek, megalazottnak erzem magam.

Amikor szembesitettem a dologgal, meg o volt felhaborodva. Egy pondro, akit gyulolok, de legbelul talan meg szeretem, feltekeny vagyok de igazabol szabadulnek, de nem tudok. Ez a legrosszabb.

Hogyan lepjek tul?


2019. máj. 13. 01:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nagyon nehéz ez most neked, de legalább már dühös vagy rá, és egy féregnek tartod (ez jó jel).

Szerintem oszd ki, ne maradjon benned semmi, add ki a dühödet, aztán fordíts neki hátat, ne nézz vissza többet, és kezdj új életet!

Na meg légy hálás, hogy nem voltatok házasok, és egy ilyennek nem szültél gyereket, mert úgy nehezebb lenne.

Sok sikert!

2019. máj. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy makacsul és kőkeményen következetesen (nyilván szenvedés mellett), megszakítasz vele minden kapcsolatot. Ezt bírd ki egy két hónapig és máris jobb lesz. És vond le a tanulságokat is, tanulj belőle...
2019. máj. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Olyan nincs, hogy nem tudsz szabadulni, hanem nem is akarsz.Ha akarnál, már nem foglalkoznál vele, még gyakorira kiírt kérdés szintjén sem.
2019. máj. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha szeretted, és úgy tűnik igen, akkor a fájdalom nem fog múlni egy két hónap múlva sem. Picit több idő kell hogy a szíved rendbe jöjön. De az jó jel hogy most pillanatnyilag utálod, és megveted. Próbáld meg elterelni a gondolataidat róla, menj társaságba, moziba barátokkal, itt a tavasz, sportolj valamit. Egy a lényeg, ne gondolj rá. Nem érdemel meg tégedet. 37/N
2019. máj. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Várj picit, nyugodj le. Bocsáss meg magadnak, hogy hagytad, hogy becsapjanak. Ez az egyedüli út ami működik. Ne a másikat nézd, ha 100%-ig biztos vagy benne, hogy te az adott helyzetben/szituációkban mindent megtettél, akkor egyszerűen fordíts hátat, mást tenni úgy sem tudsz. Ha a volt párodnak meg kislány fétise van, az már az ő baja. Saját magad vagy egy egész, idővel jönni fog egy másik egész, s ketten lesztek 2 egész ember. Szerintem nem célod, hogy a másikat neveld, figyelmeztesd, tanítsd mi lenne jó (nektek). Ha már ez van, az régen rossz. Ez azt jelenti, nem egyezik az értékrendetek. Elmondásod alapján neki más szerepel az első helyen a listában, mint neked. Neki a kisiskolások...
2019. máj. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2 dologban szenvedsz, amiben sok más ember is:

1. Nem tudsz döntést hozni, nem tudsz elengedni. Dönthetsz úgy hogy folytatod, de úgy is hogy szakítasz. A lényeg, hogy bárhogy dönts is, ezután legaláb 1 hónapig ne rágódj ezen. Ha szakítás mellett döntesz, akkor mindenképp vondd le a tanulságot, legközelebb hogyan ismered fel az ilyen embert.

2. Kapcsolatfüggő vagy. És a barátod is az. Koncentrálj arra, hogy neked most nincs szükséged mindenáron kapcsolatra. Így hidegebb fejjel tudod végiggondolni mit tegyél.

2019. máj. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most jó pár hónapig nem ártana, ha abszolút nem beszélnél vele. Próbálj meg lehiggadni. Senki sem szeret játékszer lenni, gondolom, te sem. Így a legjobb döntés, ha hagyod ezt az embert. Bocsáss meg magadnak is, neki is, de ne remélj tőle semmi jót ezek után!Talán fél, egy év múlva tudsz rá úgy nézni, mint bárki másra, de addig ne erőltesd a dolgokat.
2019. máj. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha látni akar mond meg randid van nem érsz rá ha megint hív küld el a qurva anyjába
2019. máj. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!